Home / Kariéra

Kariéra

STAŇTE SE SOUČÁSTÍ TÝMU AXIOM PROVIS Int.


V AXIOM PROVIS Int. klademe důraz na trvalé hodnoty, kvalitní práci a spokojenost našich zákazníků i zaměstnanců. Dodáváme nejlepší řešení na platformě Microsoft Dynamics a jsme globálním hráčem na trhu ERP systémů. Snažíme se být dlouhodobým partnerem jak pro naše zákazníky a partnery, tak zaměstnance, kterým díky rozmanitosti projektů nabízíme spoustu možností profesního i osobního rozvoje.

GLOBÁLNÍ HRÁČ

Jsme globálním hráčem na trhu Microsoft Dynamics NAV

Jsme atraktivním partnerem nadnárodních společností, působících ve více zemích světa nebo naopak expandujících k nám, do České nebo Slovenské republiky. Stejně tak umíme podpořit lokální společnosti při jejich expanzi v zahraničí. Potvrzením je řada realizovaných projektů v rámci Evropy i mimo ni. Využíváme partnerské sítě Microsoft po celém světě, a proto umíme nabídnout řešení pro lokální podnikání se všemi specifikacemi. Hranice zemí pro nás nejsou překážkou a díky využívání nejnovějších technologií a verzí produktů Microsoft Dynamics NAV poskytujeme našim zaměstnancům prostor pro vlastní rozvoj a práci s trendy v oboru.

DLOUHODOBÉ PARTNERSTVÍ

Klademe velký důraz na dlouhodobé partnerství

I když jsou pro nás inovace, sledování trendů a rozvíjení mezinárodní sítě velmi důležité, klademe velký důraz na dlouhodobé a stabilní partnerství se zákazníky, partnery a zaměstnanci. Jsme pro zákazníka partnerem, který je s ním po dobu celého procesu od nákupu licence Microsoft Dynamics NAV, až po úspěšné dokončení implementace a běžný provoz a podporu informačního systému.

OBOROVÉ ZAMĚŘENÍ

Mimo standardní řešení se specializujeme na řešení pro finanční sektor

Díky týmu zkušených odborníků se nám podařilo vyvinout unikátní oborové řešení pro finanční sektor a leasing OneCore na platformě Microsoft Dynamics NAV. Mimo standardní řešení Microsoft Dynamics NAV se specializujeme na tento obor s cílem poskytnout zákazníkům řešení konfigurované na míru. Oblast finančních služeb a leasingu otevírá obrovské výzvy v oblasti IT a celkové bezpečnosti informačních systémů. Vyčlenili jsme na toto řešení v rámci společnosti samostatný tým, každodenně pracující na rozvoji a kvalitě oborového řešení.

Vize AXIOM PROVIS Int.

PROČ PRACOVAT V AXIOM PROVIS Int.?

 • Přední hráč na trhu Microsoft Dynamics NAV

  Řadíme se mezi 5 největších partnerů pro Microsoft Dynamics NAV v Česku a na Slovensku. Budete vždy u toho nejdůležitějšího v oboru.

 • Sázíme na inovace

  Podílejte se na projektu oceněném společností Microsoft jako nejlepší inovativní ERP řešení na platformě Microsoft Dynamics pro rok 2015. V těchto projektech vidíme naší budoucnost.

 • Rodinná firma

  Vyrostli jsme jako rodinná firma a dobré vztahy mezi kolegy jsou pro nás pořád základem. Právě proto je pro nás důležité otevřeně mluvit o dalších plánech a vizi společnosti.

 • Spolupráce s nejlepšími

  Budete se podílet na zefektivnění procesů a služeb předních společností v oblasti finančních služeb, leasingu a fleet managementu.

 • Globální projekty

  Máte možnost zapojit se do mezinárodních implementací našich řešení a spolupracovat s našimi partnery po celém světě.

 • Unikátní vertikální řešení

  OneCore je celosvětově jediným vertikálním řešením pro finanční sektor certifikovaným pro Microsoft Dynamics NAV. Spolupracujte s námi na dalších výjimečných projektech pro finanční sektor.

 • Stabilní společnost

  Pohybujeme se na trhu více než 25 let. I přes každoroční růst jsme stabilní společnost, ve které se nemusíte bát o svou budoucnost a v klidu se věnovat své práci.

 • Svým zaměstnancům věříme

  Nové zaměstnance okamžitě zapojujeme do realizace projektů a různých aktivit, při kterých se mohou mnohem lépe seznámit jak se svojí prací, tak se zákazníky.

 • Podporujeme dobré nápady

  Nejsme svázáni složitými schvalovacími procesy. Díky flexibilní struktuře Vám poskytneme dostatek prostoru pro realizaci vlastních nápadů.

 • Pracujte ze svého města

  Praha, Brno, Bratislava, Zlín, Vsetín, Olomouc. V těchto městech máme pobočky, kde najdete své kolegy a zákazníky.

PODÍVEJTE SE NA AKTUÁLNĚ NABÍZENÉ POZICE V AXIOM PROVIS Int.


Top