Home / Finanční sektor – OneCore

Finanční sektor – OneCore

OneCore_Leasingove reseni

Finanční sektor - OneCore pro Microsoft Dynamics NAV

onecore logoLeasingové řešení OneCore pro Microsoft Dynamics NAV je navrženo jako komplexní řešení pro finanční sektor, které se vztahuje na všechny produkty v odvětví jako je finanční a operativní leasing, půjčky, úvěry, hypotéky, pojištění a mnoho dalších.


Ve spolupráci s jedněmi z největších poskytovatelů finančních služeb na světě poskytuje AXIOM PROVIS Int. komplexní řešení finančních služeb pro platformu Microsoft Dynamics NAV. S naším strategickým zaměřením na inovativní vedení spojeným s extrémní agilitou platformy Microsoft Dynamics NAV a nejlepšími znalostmi a praxí v oboru finančních služeb jsme schopni dodat trhu progresivní technologické řešení, které zůstává relevantním a poskytuje našim zákazníkům oporu v konkurenčním prostředí.

 SPECIALIZOVANÝ TÝM

AXIOM PROVIS Int. se více než 10 let věnuje odvětví finančních služeb. Jedním z klíčových faktorů úspěchu AXIOM PROVIS Int. je specializovaný tým konzultantů a vývojářů finančních služeb. Mají hluboké znalosti a know-how firemních procesů v odvětví finančních služeb.

 GLOBÁLNÍ DOSAH

Jsme rozšíření po celém světě s pobočkami v Evropě a Jižní Africe (Praha, Bratislava, Johannesburg, Durban a Cape Town) a díky našemu členství ve strategických aliancích máme přístup k více než 1250 specialistům v 80 zemích světa, což nás dělá opravdovou mezinárodní organizací s možností implementace a podpory řešení OneCore pro celý svět.

 SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKŮ

Vhodné řešení pro každého zákazníka se snažíme zajišťovat tím, že poskytujeme softwarová řešení s mimořádnou kvalitou, která jsou vždy připravena včas a v rámci rozpočtu našich zákazníků.

 DETAILY ŘEŠENÍ ONECORE

Pokud se chcete o řešení OneCore pro Microsoft Dynamics NAV dozvědět více, kontaktujte nás nebo navštivte web OneCore   

pbfs

UCL

Herzt

APS_holding

Caterpillar

ibin

Sberbank

Zuno

ssporitelna

Interchange

UCL_FM

UCL_Broker

Vývoj vlastního řešení pro finanční sektor - OneCore

Rozvoj řešení OneCore je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je další rozvoj řešení OneCore, a to jak přidáním nových vylepšení, vlastností a funkcionalit pro jednotlivé moduly, tak vývoj nové verze stávajícího řešení OneCore pro platformu Microsoft Dynamics AX.

Top