Home / Microsoft Azure

Microsoft Azure

Microsoft Azure je cloudová platforma pro Vaši společnost. Využijte všechny její benefity, jako například neomezené úložiště a nepřetržitý provoz a plaťte pouze za to, co využíváte.

Co je Microsoft Azure? Stručně řečeno je to cloudová platforma Microsoftu: rozšiřující se kolekce vzájemně se doplňujících služeb – výpočetní kapacita, úložiště, síťové funkce a aplikace – díky kterým můžete postupovat rychleji, zvládnout víc a ušetřit peníze. Ale to bychom zůstali jenom na povrchu.

Víme, proč využíváme Microsoft Azure 

  • PLATÍTE POUZE ZA TO, CO POUŽÍVÁTE. MĚŘENÍ ČASU PROBÍHÁ PO MINUTÁCH

  • SNADNO NAVÝŠÍTE VÝKON PŘI PROVOZNÍCH ŠPIČKÁCH

  • SNIŽTE NÁKLADY A ZÁROVEŇ ZVYŠTE BEZPEČNOST VAŠICH DAT

  • SLUŽBY MICROSOFT AZURE S MAXIMEM MOŽNÝCH CERTIFIKACÍ

  • SPLŇUJETE POŽADAVKY BEZPEČNOSTNÍCH POLITIK

  • GLOBÁLNÍ FYZICKÁ INFRASTRUKTURA

  • ZRYCHLETE NASAZOVÁNÍ NOVÝCH APLIKACÍ A ZVYŠTE JEJICH SPOLEHLIVOST

  • NEMUSÍTE ŘEŠIT NÁKLADY NA PROVOZ A SPRÁVU HARDWARE

  • ŽÁDNÉ POŘIZOVACÍ NÁKLADY

Řešení s využitím cloudových služeb Microsoft Azure

IaaS a PaaS

Microsoft Azure je jediná významná cloudová platforma hodnocená společností Gartner jako špička jak v oboru infrastruktura jako služba (IaaS), tak i platforma jako služba (PaaS).Microsoft Azure je jediná významná cloudová platforma hodnocená společností Gartner jako špička jak v oboru infrastruktura jako služba (IaaS), tak i platforma jako služba (PaaS). Díky této účinné kombinaci spravovaných a nespravovaných služeb můžete dosahovat bezkonkurenční produktivity vytvářením, nasazováním a spravováním aplikací libovolným způsobem, který vám vyhovuje.


Hybridní použitíDíky Microsoft Azure budete mít ukládání, zálohování a obnovu dat efektivnější a ekonomičtější.

Někteří poskytovatelé cloudu vám dají vybrat mezi datovým centrem a veřejným cloudem. U Microsoft Azure to neplatí. Naše hybridní cloudová řešení prověřená v podnikovém nasazení vám poskytují to nejlepší z obojího a rozšiřují vaše možnosti v IT bez dalších složitostí navíc. Díky Azure budete mít ukládání, zálohování a obnovu dat efektivnější a ekonomičtější. Je taky jednodušší vytvářet aplikace, které fungují místně i v cloudu.Microsoft Azure podporuje všechny operační systémy, jazyky, nástroje a architekturyOtevřenost a flexibilita

Microsoft Azure podporuje všechny operační systémy, jazyky, nástroje a architektury – od Windows po Linux, od SQL Serveru po Oracle, od C# po Javu. Díky Azure máte to nejlepší z ekosystémů Windows a Linuxu na dosah ruky, a můžete tak vytvářet skvělé aplikace a služby, které fungují na všech zařízeních.


Microsoft Azure: Vždycky v provozu, vždycky dostupnýVždycky v provozu, vždycky dostupný

Budete sdílet stejnou platformu testovanou pro podnikové nasazení, která je základem pro Skype, Office 365, Bing a Xbox. Azure nabízí smlouvu SLA zaručující 99,95% dostupnost, nepřetržitou podporu a neustálé sledování stavu služeb. Proto dnes na Azure spoléhá víc než 57 % společností z žebříčku Fortune 500. Naši zákazníci dělají spoustu zajímavých věcí, od živého streamování olympijských soutěží až po online hry pro víc hráčů.Microsoft Azure můžete podle potřeby rychle škálovat směrem nahoru nebo dolů, takže platíte jenom za to, co využijete.Ekonomika a škálovatelnost

Microsoft Azure můžete podle potřeby rychle škálovat směrem nahoru nebo dolů, takže platíte jenom za to, co využijete. Díky účtování po minutách a našemu závazku vyrovnat se cenám konkurence u oblíbených infrastrukturních služeb, jako jsou výpočetní výkon, úložiště a šířka pásma, vždycky dostáváte nejlepší poměr cena/výkon.Microsoft Azure běží na rozšiřující se globální síti datacenter spravovaných Microsoftem v 19 oblastech.Všudypřítomnost

Microsoft Azure běží na rozšiřující se globální síti datacenter spravovaných Microsoftem v 19 oblastech. Díky tomu získáte širokou škálu možností pro spouštění aplikací a jistotu, že vaši zákazníci budou mít vždycky k dispozici skvělý výkon. Azure je první nadnárodní poskytovatel cloudu v pevninské Číně a pokračuje v expanzi do nových oblastí na celém světě.


Top