Home / Microsoft Partner – O nás

Microsoft Partner – O nás

VÁŠ DLOUHODOBÝ PARTNER

AXIOM PROVIS Int. je česká společnost a její vznik se datuje do roku 1991. V prvopočátku se zabývala prodejem výpočetní techniky. Důležitý zlom nastal v roce 1994, kdy společnost AXIOM PROVIS Int. vstoupila do partnerské sítě NAVISION, dnes Microsoft Dynamics NAV. Již více než 20 let se společnost jako Microsoft Partner věnuje implementaci podnikových informačních systémů Microsoft Dynamics NAV v nejrůznějších oborech.

JSME MICROSOFT PARTNEREM NA NEJVYŠŠÍ ÚROVNI

25 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU

25 let zkušeností na trhu informačních technologií nám dává jistotu při implementaci každého projektu. Staráme se o více než 90 zákazníků po celém světě a máme za sebou přes 140 implementací. O to vše se v našem týmu stará zkušený tým profesionálů, kteří jsou špičkou ve svém oboru.

MICROSOFT GOLD CERTIFIED PARTNER

K dosažení nejvyšší úrovně partnerství jsme splnili přísné požadavky, jako například absolvovat testování u nezávislých organizací, certifikovat své zaměstnance apod., a tím prokázat svoji odbornost. Partneři se statusem Gold Certified Partner představují špičku mezi partnery společnosti Microsoft.

PRODUKTY MICROSOFT DYNAMICS
Poskytujeme špičková řešení, postavené na technologiích společnosti Microsoft. Mezi ně patří Microsoft Dynamics NAV, Microsoft Dynamics CRM, Microsoft SharePoint, Microsoft Azure, Power BI.

VŠECHNY PRODUKTY →

ŘEŠENÍ NA MÍRU VAŠEMU PODNIKÁNÍ.

Microsoft řešení doplňujeme o naše vlastní partnerská řešení, která Vám pomáhají překonat specifikace Vašeho odvětví. Jedná se o OneCore pro finanční a leasingový sektor a incadea.dms pro automotive sektor.

OBOROVÁ ŘEŠENÍ →

VAŠE PODNIKÁNÍ. NAŠE STAROST.
Pro naše zákazníky jsme pomocnou rukou a nabízíme vždy to nejlepší řešení. Poskytujeme velké množství služeb a mezi ty hlavní patří implementace (lokální i mezinárodní), poimplementační podpora a zákaznický vývoj oborových řešení.

NAŠE SLUŽBY →

NAPIŠTE NÁM

Jsme spolehlivým partnerem s dlouholetou tradicí. Ať už hledáte odpovědi, řešíte problém, potřebujete poradit nebo se s námi chcete jen spojit, najdete zde mnoho způsobů, jak nás kontaktovat. Jsme tady pro vás a budeme rádi, pokud nás oslovíte.

KONTAKTUJTE NÁS →

Top