Header Image
Home / Oborová řešení

Oborová řešení

VYUŽÍVEJTE ŘEŠENÍ, KTERÉ VYHOVUJE VAŠEMU PODNIKÁNÍ.

Používejte pro řízení Vaší společnosti software, který se dokonale vyzná ve Vašem odvětví. Microsoft Dynamics NAV je standardní podnikové řešení, které má za sebou díky silnému zázemí společnosti Microsoft již řadu inovací. Proto jsme postavili naše oborová řešení na technologiích Microsoft Dynamics tak, aby byli přizpůsobitelné pro každého našeho zákazníka. Máme již dlouholeté zkušenosti s vývojem a implementacemi oborových řešení především pro finanční a automobilový sektor.

<

FINANČNÍ SEKTOR

OneCore pro Microsoft Dynamics

OneCore patří mezi celosvětově dostupná oborová řešení pro finanční sektor (leasing, půjčky a úvěry, pojištění, fleet a další) postavená na platformě Microsoft Dynamics NAV s certifikací CfMD (Certified for Microsoft Dynamics). AXIOM PROVIS Int. toto řešení vyvíjí a implementuje u svých zákazníků.

AUTOMOTIVE

incadea.dms

Systém incadea.dms (Dealer Management System = DMS) je produkt společnosti incadea GmbH, který vychází z platformy Microsoft Dynamics NAV a je přizpůsoben potřebám prodejců vozidel. Řešení je mezinárodní, flexibilní, upravitelné podle požadavků zákazníka. Jednotlivé moduly jsou v systému incadea.dms plně provázány s cílem odstranit duplicitní práce a zamezit chybovosti.

Top