Home / Poimplementační podpora

Poimplementační podpora

Podpora informačního systému Microsoft Dynamics NAV od společnosti AXIOM PROVIS Int.

Poimplementační podpora Microsoft Dynamics NAV

Chcete-li pomoci dosáhnout svých cílů, AXIOM PROVIS Int. je partnerem, který poskytuje vysoce kvalitní zákaznickou podporu informačních systémů Microsoft Dynamics NAV a Microsoft Dynamics CRM.

Poimplementační podpora a její kvalita je stejně tak důležitá jako samotný informační systém. Začněte spolupracovat s naší společností a my vám budeme pomáhat na každém kroku vaší cesty.

AXIOM PROVIS Int. poskytuje balíček služeb zajišťující podporu během celého životního cyklu informačního systému:

Podpora informačního systému od společnosti AXIOM PROVIS Int.

Naši konzultanti jsou 100% zaměřeni na informační systémy Microsoft Dynamics NAV, Microsoft Dynamics CRM a technologické platformy společnosti Microsoft. Máme specifické znalosti a dovednosti potřebné k tomu, aby váš informační systém běžel hladce, a tím přispíváme produktivitě a efektivitě vaší organizace.

Našim zákazníkům ze specifických odvětví nabízíme specializované týmy konzultantů a analytiků, kteří mají znalosti daných oborů a jsou schopni využít nejlepších postupů.

HODNOCENÍ SPOKOJENOSTI S ŘEŠENÍM ZÁKAZNICKÝCH POŽADAVKŮ

Pro zvýšení kvality našich servisních služeb mají zákazníci možnost vyjádřit svoji spokojenost s řešením jednotlivých požadavků.

Zpětné vazby našich zákazníků si ceníme a pravidelně vyhodnocujeme její výsledky. Snažíme se, abychom dosáhli co nejvyššího počtu hodnocení a aby byli naši zákazníci spokojení.


Hodnoceni thermometer

Hodnoceni OTRS

Top