Header Image
Home / Služby

Služby

VAŠE PODNIKÁNÍ. NAŠE STAROST.

Tým zkušených konzultantů ve společnosti AXIOM PROVIS Int. pomáhá svým zákazníkům vytvářet hodnoty a vykonávat změny, které jsou plně v souladu s jejich unikátními podnikovými cíli a strategiemi.  AXIOM PROVIS Int. nabízí velké množství služeb poskytovaných zákazníkům. Tyto služby jsou přizpůsobovány jednotlivým typům podnikání a oborům tak, aby bylo v souladu se samotným informačním systémem dosaženo reálných výsledků. Při realizaci požadovaných služeb vždy zohledňujeme velikost zákazníka i jeho působnost (Česká republika, Evropa apod.)

NAŠE SLUŽBY ZAHRNUJÍ:

Implementace

Implementace vybraného řešení na míru Vaší společnosti. Při každém projektu postupujeme využíváme metodologie Microsoft SureStep, díky které se nám daří minimalizovat možná rizika.

VÍCE O IMPLEMENTACI →

Mezinárodní implementace
Máme řadu zkušeností s mezinárodními projekty. Vytvoříme pro Vás globální šablonu, díky které se mezinárodní implementace stává jednoduchým procesem.

MEZINÁRODNÍ IMPLEMENTACE →

Poimplementační podpora
Chcete-li pomoci dosáhnout svých cílů, AXIOM PROVIS Int. je partnerem, který poskytuje vysoce kvalitní zákaznickou podporu informačních systémů. A to i po implementaci.

PODPORA I PO IMPLEMENTACI →

Zákaznický vývoj

Realizujeme zákaznický vývoj pro všechny naše zákazníky, kteří využívají podnikový informační systém Microsoft Dynamics NAV, abychom podpořili jedinečné procesy jejich podnikání.

VÍCE INFORMACÍ →

Financování
Pokud hledáte cestu k financování vašeho projektu implementace informačního systému, naše společnost vám pomůže připravit individuální kalkulaci přesně podle vašich potřeb.

FINANCOVÁNÍ SYSTÉMU →

Podpora produktů
Vycházíme vstříc náročným cílům a požadavkům našich klientů, a tím se snažíme o maximální přidanou hodnotu z doručených služeb a poskytnuté podpory. Podívejte se, co v rámci podpory získáte.

PODPORA PRODUKTŮ →

Top