air&me for Dynamics

Air&Me marketingový nástroj

Jak řešení air&me funguje?

Jednoduše a snadno.

Nad existujícím firemními systémy se postavila nová platforma, která vše spojuje. A to s jedním cílem – usnadnit Vám práci a mít vše pohromadě. Ať už používáte Microsoft Dynamics nebo jiný ERP systém snadno ho propojíme s chytrou marketingovou platformou air & me – vše jednoduše a bez komplikací.

<- Podívejte se na video.

Co Vám řešení air&me přinese?

SNADNÁ IMPLEMENTACE

Všechny údaje a data máte bezpečně uložena na jednom místě a jsou rychle dostupná.

CENOVĚ VÝHODNÉ ŘEŠENÍ

Řešení může být napojeno na jeden i více systémů nebo stát zcela samostatně.

PŘESNÉ CÍLENÍ KAMPANÍ

Intuitivní ovládání a správa kampaní.

AUTOMATIZACE PROCESŮ

Adaptovatelná business logika s prvky umělé inteligence pro automatizaci procesů.

PŘEHLEDNÝ REPORTING

Pružný a přehledný analytický a reportovací modul.

logo air&me

Nové cenové balíčky pro Vás

air&me Věrnostní program
air&me Segmentace a emailing
air&me Dotazníky

Nahlédněte do světa air&me for Dynamics

Co vše air&me zahrnuje?

VĚRNOSTNÍ KLUBY

Zákazníci rádi vstupují do VIP zón a jsou členy klubu, který jim garantuje výhody a slevy z nákupu. S air&me jim vše umožníte. Zákazníkům snadno nastavíte odesílaní věrnostních a slevových karet, vouchery a dalších benefity, kterými motivujete k aktivním nákupům. Vše si mohou uložit do Apple Wallet nebo Google Pay a odpadá tak jakákoliv distribuce plastových karet. Elektronické karty jsou navíc aktualizovány metodou PUSH, takže má zákazník stále přehled o stavu svého věrnostního konta. Ke každé kartě navíc navážete aktivní link a můžete odkazovat na konkrétní stránku nebo sekci e-shopu s dalšími informacemi.

Věrnostní kluby
air&me registrace

KLIENTSKÁ ZÓNA

Pokud nemáte ještě e-shop, tak s platformou air&me ho snadno spustíte. Ať už do nového nebo stávajícího e-shopu vytvoříme pak klientskou zónu. Místo, kde zákazníci editují své základní údaje o společnosti, vidí historií nákupů nebo sledují možností věrnostního programu. Vy naopak můžete sem posílat nabídky, zvýhodněné ceny nebo novinky v produktech, vše na míru a personifikovaně na základě vyhodnocených dat.

PERSONIFIKOVANÉ DOTAZNÍKY

Není to, co si myslíme, ale co zákazníci skutečně o nás říkají. Získávání zpětné zkušenosti zákazníků z nákupu a jejich spokojenosti nebylo nikdy jednodušší. Sady otázek se pokládají zvoleným předefinovaným skupinám, následně vyhodnocují a na základně toho se realizují kampaně „Vše na míru“

air&me dotaznik
Karta mailingové kampaně

MAILINGOVÉ KAMPANĚ

S air&me můžete realizovat mailingové kampaně rychlostí blesku. Pomocí definovatelných HTML šablon připravíte obratem kampaně pro distribuci nejrůznějším skupinám Vašich zákazníků nebo obchodních partnerů bez potřeby kontaktovat grafika nebo kodéra. Díky integraci s databází v ERP nebo IS nemusíte kontakty nikam exportovat a pracujete neustále s aktuálními údaji. Kontakty můžete navíc třídit podle libovolných atributů a přidávat je do distribučních seznamů. Jednoduše vytvoříte kampaně pro specifické skupiny Vašich kontaktů nebo můžete naopak připravit kampaň, kde zahrnete více skupin. Následně kampaně vyhodnocujte podle různých parametrů a přehledných reportů.

Přemýšlíte nad změnou? Připravujete se na ni?
Nejvyšší čas nás kontaktovat.

Ukážeme Vám, jak to dělají specialisti.

air&me reference


 • Logo Abner
 • Logo A3 Sport
 • Logo Cominfo
 • Logo Enapo
 • Logo essential
 • Logo Nejhračka
 • Logo Pompo
 • Logo RIM
 • Logo Studen Agency
 • Logo Trieste
 • Logo Vinum Bonum