air&me for Dynamics

business man

air&me for Dynamics

Nástroj pro INTELIGENTNÍ MARKETING

Sofistikované řešení pro malé, střední i velké podniky a instituce.
Moderní, nová a snadno dostupná WEB aplikace.

Propojíme Váš Microsoft Dynamics nebo i jiný ERP s portálem air&me a vytvoříme Vám klientskou zónu, kde mohou Vaši obchodní partneři najít vše potřebné pohodlně a na jednom místě. Získáte kontrolu nad obsahem, který můžete sdílet s různými skupinami uživatelů.

Zároveň Vám umožníme realizovat mailingové kampaně a rozesílat personifikované dotazníky pro zjištění zpětné vazby.

Portál je možné propojit i s objednávkovým systémem nebo e-shopem a realizovat tak kampaně v návaznosti na vyhodnocení sledovaných kritérií.

SNADNÁ IMPLEMENTACE

Všechny údaje a data máte bezpečně uložena na jednom místě a jsou rychle dostupná.

CENOVĚ VÝHODNÉ ŘEŠENÍ

Řešení může být napojeno na jeden i více systémů nebo stát zcela samostatně.

PŘESNÉ CÍLENÍ KAMPANÍ

Intuitivní ovládání a správa kampaní.

AUTOMATIZACE PROCESŮ

Adaptovatelná business logika s prvky umělé inteligence pro automatizaci procesů.

PŘEHLEDNÝ REPORTING

Pružný a přehledný analytický a reportovací modul.

logo air&me

Přemýšlíte nad změnou? Připravujete se na ni? Nejvyšší čas nás kontaktovat. Ukážeme Vám, jak to dělají specialisti.

Co je součástí air&me?

VĚRNOSTNÍ KLUBY

Motivovat své klienty k větším nebo častějším nákupům můžete rovněž pomocí věrnostních klubů. V air&me můžete klientům rozesílat věrnostní a slevové karty nebo vouchery, které si jednoduše uloží do Apple Wallet nebo Google Pay. Odpadá tak potřeba distribuce plastových karet a výhody programu mohou klienti použít tak, jak je nastavíte. Při integraci s pokladním systémem lze uplatňovat promoce jak na kamenných prodejnách, tak na e-shopu nebo zvolit pouze jednu možnost. Elektronické karty jsou stále aktualizovány metodou PUSH, takže má klient neustále přehled o stavu svého věrnostního konta, a navíc je možné ke každé kartě navázat aktivní link a odkazovat tak na konkrétní webovou stránku nebo sekci e-shopu s dalšími informacemi. Karty a vouchery je možné zasílat e-mailem a vložit klientovi do jeho klientské zóny, odkud si je může přidat do Apple Wallet a Google Pay.

Věrnostní kluby
air&me registrace

KLIENTSKÁ ZÓNA

Portál air&me propojíme s klientskou zónou, která může být součástí nově vzniklého e-shopu, který Vám vytvoříme, nebo ji můžeme jednoduše vložit do stávajícího webu nebo e-shopu, který už provozujete. Vaši klienti mohou mít v klientské zóně nejen možnost editovat své základní údaje, ale také doplnit si několik dodacích adres, mít přehled o historii svých nákupů nebo sledovat stav svého věrnostního programu a platnost slevových karet a voucherů. Pomocí klientské zóny můžete klientům zobrazit také reklamní letáky nebo propagovat vybrané položky z Vaší nabídky formou personifikovaného katalogu.

PERSONIFIKOVANÉ DOTAZNÍKY

Oslovit klienty nebo obchodní partnery a získat od nich zpětnou vazbu nebylo nikdy jednodušší. V portálu air&me můžete vytvářet sady libovolně definovaných otázek, které můžete následně skládat do personifikovaných dotazníků a distribuovat je zvoleným skupinám kontaktů. Jejich odezvu můžete následně vyhodnocovat a realizovat kampaně „na míru“ s přihlédnutím k získaným údajům. Dotazník je možné umístit rovněž do klientské zóny v rámci Vašeho webu nebo e-shopu.

air&me dotaznik
Karta mailingové kampaně

MAILINGOVÉ KAMPANĚ

S air&me můžete realizovat mailingové kampaně rychlostí blesku. Pomocí definovatelných HTML šablon připravíte obratem nejrůznější média pro distribuci určeným skupinám Vašich klientů nebo obchodních partnerů bez potřeby kontaktovat grafika nebo kodéra. Díky integraci s databází v ERP nebo IS nemusíte kontakty nikam exportovat a pracujete neustále s aktuálními údaji. Kontakty můžete třídit podle libovolných atributů a přidávat je do distribučních seznamů. Jednoduše tak vytvoříte kampaně pro specifické skupiny Vašich kontaktů nebo můžete naopak připravit kampaň, kde zahrnete více skupin. Následně můžete kampaně vyhodnocovat podle nejrůznějších parametrů a vytvářet přehledné reporty.