air&me for Dynamics a Reporting

Efektivní Reporting je ve firemním prostředí velmi často skloňovaným slovem. Proč je tomu tak? Neslouží totiž pouze ke grafické interpretaci výsledků firmy, ale je velice dobrým pomocníkem-například při rozhodování o dalším postupu projektů a přizpůsobování strategie firmy. Jsme si důležitostí reportingu plně vědomi. Proto, je reporting důležitou součástí našeho nového řešení air&me for Dynamics.

Jak vnímáme jeho důležitost a co vše se za tímto slovem skrývá?

Jaké typy reportů můžete v air&me vytvářet?

Jaké jsou hlavní předpoklady pro kvalitní report?

Proto bychom Vás rádi pozvali na další Live Meeting zaměřený na náš produkt pro inteligentní marketing – air&me for Dynamics. Tato aplikace Vám díky chytrým nástrojům Reportingu pomůže zobrazit informace, které opravdu potřebujete ke svému rozhodování.

KDY | KDE
úterý 16.6. 2020 | 10:00 – 10:30 | Live Meeting

AGENDA:

  • Reporting – jedno slovo, více možností
  • Reporting v air&me
    – jednoduchost zpracování
    – propojení více systémů
  • Reporty v praxi
  • Segmentace zákazníků na základě výsledků z reportu.Na tento Live Meeting se můžete připojit ve Firefoxu nebo Chromu.

Registrace byla ukončena. Pokud máte zájem o záznam Live Meetingu, kontaktujte nás.
Rádi Vám záznam zprostředkujeme.

Přijďte si poslechnout, jak Vám naše řešení může zjednodušit komunikaci s vašimi zákazníky. Doufáme, že Vás budeme inspirovat k novému uvažování nad marketingem a komunikací s Vašimi zákazníky.

Sledujeme nejnovější trendy v rámci marketingu a digitální transformace, proto jsme zařadili air&me for Dynamics mezi naše produkty. Více o tomto řešení si můžete přečíst zde, nicméně veškeré informace budou k dispozici na našem Live Meetingu, proto se neváhejte připojit.

Těšíme se na Vaši účast!