Akvizice společnosti SKIL, spol. s.r.o.

Akvizice divize Microsoft Dynamics NAV společnosti SKIL přinese AXIOM PROVIS Int. větší pokrytí a růst

K datu 1. 1. 2017 provedla naše společnost AXIOM PROVIS Int. akvizici divize společnosti Skil, spol. s.r.o., která se zabývá prodejem a servisem podnikových řešení Microsoft Dynamics. Díky tomu jsme pro Vás nově zřídili pobočku v Olomouci a tým našich odborníků se rozšířil o nové kolegy s dlouholetými zkušenostmi v podnikových řešeních Microsoft Dynamics NAV.

Budeme tak svým stávajícím zákazníkům poskytovat větší podporu a pokrytí v rámci České a Slovenské republiky. Akvizicí AXIOM PROVIS Int. podporuje svoji dlouhodobou strategii, jejímž cílem je růst společnosti a co nejvyšší pokrytí trhu podnikových řešení Microsoft Dynamics. Jsme rádi, že můžeme přivítat nové kolegy v našem týmu, stejně jako zákazníky, kterým budeme nabízet ty nejlepší služby.

  Nové sídlo společnosti AXIOM PROVIS Int. V Olomouci:
Vítězství 293/27
783 51 Olomouc-Droždín

O společnosti SKIL, spol. s.r.o.

Společnost Skil, spol. s.r.o. byla založena v roce 1991 s cílem poskytovat komplexní služby v oblasti informačních technologií. Těžiště činnosti společnosti Skil, spol. s.r.o. bylo od počátku položeno do oblasti informačních systémů, jejich projekce, programování, implementace a podpory ve smyslu poskytování systémových služeb a hardware. Společnost Skil, spol. s.r.o. implementovala informační systém v řadě podniků a organizací různého zaměření a to jak v podnicích obchodních a distribučních tak v podnicích výrobních. Skil, spol. s.r.o. disponuje dostatečným počtem specialistů s dlouholetou praxí, kteří jsou schopni rychlé orientace v různorodé problematice.

V současné době nabízíme komplexní řešení firemního informačního systému na bázi produktu Microsoft Dynamics NAV (dříve Navision), SAP Business ONE pro malé a střední firmy a řešení marketingového informačního systému na bázi produktu APS Marketing.

V oblasti firemních informačních systémů společnost Skil, spol. s.r.o. akceptovala světový trend, vědoma si toho, že v průběhu následujících let pouze několik dodavatelů standardního software bude schopno financovat vysoké náklady na vývoj a údržbu. Spolu s trendem internacionalizace a ostrým poklesem počtu dodavatelů je při vývoji software stále běžnější využívání standardních softwarových komponent.

Společnost Skil, spol. s.r.o. je rovněž oprávněna a certifikována k implementaci přídavných modulů (zejména výrobních). Společnost Skil, spol. s.r.o. má k dispozici všechny technické prostředky pro nastavení, přizpůsobení a úpravy tohoto standardního softwarového produktu, stejně jako má dostatek certifikovaných a odborně zdatných pracovníků pro implementační a následné servisní práce.

V oblasti marketingových informačních systémů sází společnost na vlastním produkt, který je distribuován pod obchodním názvem APS Marketing. Jeho flexibilita a rozsáhlá funkčnost spojená se snadným ovládáním si získala mnoho příznivců.

O společnosti AXIOM PROVIS Int., s.r.o.

Patříme mezi přední Microsoft partnery v Česku a na Slovensku. Zajišťujeme dodávky podnikových řešení, postavených na technologiích Microsoft Dynamics a také komplexního řešení pro finanční a leasingový sektor – OneCore (více na www.one-core.com).

Již více než 25 let je naší vizí dlouhodobé partnerství s našimi zákazníky, dodavateli a partnery po celém světě. Tuto vizi naplňujeme skrze kvalitní služby, spolehlivost a inovativní přístup. Umožňujeme tak našim zákazníkům vytvářet a spravovat jejich podnikatelské aktivity s maximální efektivitou bez zbytečných nákladů a rizika.

Produkty postavené na technologiích Microsoft

Nabízíme nejen produkty z řady Microsoft Dynamics, ale komplexní řešení založené na technologiích Microsoft – Microsoft Dynamics NAVMicrosoft Dynamics CRM a Microsoft SharePoint.

Mezinárodní zkušenosti

Máme řadu zkušeností s mezinárodními projekty jak v Evropě, tak mimo Evropský kontinent. Naše pobočky najdete již v několika zemích, a to v České republice (Praha, Brno, Zlín, Olomouc, Vsetín), Slovenské republice (Bratislava), Jižní Africe (Johannesburg, Cape Town) a Švýcarsku (St. Gallen). Vybudovali jsme si také mezinárodní síť Microsoft Dynamics partnerů, což nám pomáhá pokrývat potřeby našich mezinárodních zákazníků.

Řešení pro finanční a leasingový sektor

OneCore patří mezi celosvětově dostupná oborová řešení pro finanční sektor (leasing, půjčky a úvěry, pojištění, fleet a další) postavená na platformě Microsoft Dynamics NAV s certifikací CfMD (Certified for Microsoft Dynamics). AXIOM PROVIS Int. toto řešení vyvíjí a implementuje u svých zákazníků.