Automatizujte proces distribuce dokumentů přímo z Microsoft Dynamics 365 Business Central

Dosahuje Váš tým maximální možné produktivity v kterékoliv době?
Ať je v kanceláři nebo na *HOME OFFICE*?

Rádi bychom Vás pozvali na náš další Webinář, ve kterém Vás seznámíme s řešením Continia Document Output aneb automatizujte proces distribuce dokumentů.

Ukážeme Vám možnost, jak můžete zvýšit produktivitu Vašeho týmu.

Ještě více automatizujte komunikaci se svými zákazníky z celého světa zasíláním elektronických dokumentů, jako jsou faktury, dobropisy či upomínky, přímo z Microsoft Dynamics 365 Business Central nebo Microsoft Dynamics NAV s funkcí Export e-Documents.

Vše, co musíte udělat, je přizpůsobit e-mail vašemu vlastnímu profilu a jste připraveni. Z tohoto důvodu je Continia Document Output z hlediska implementace, vývoje a údržby jednodušší a levnější než mnoho jiných řešení.

Plně integrované řešení do Microsoft Dynamics 365 Business Central a Microsoft Dynamics NAV.

Nyní je nejvhodnější situace pro využití tohoto řešení.

KDY:  úterý 24. 11. 2020, 10:00 – 10:30 hod
KDE: Webinář

AGENDA:

  • Představení Continia Document Output
  • Předdefinované šablony a práce s nimi
  • Kontaktní karty
  • Připojení souborů a sledování jejich aktivity
  • Živá ukázka

Předpřipravené šablony
Kontinentální výstup dokumentu je dodáván s více než 20 e-mailovými šablonami připravenými k použití, z nichž každá je propojena se sestavou Microsoft Dynamics NAV a informacemi o tom, kdo je má dostávat. Tyto šablony jsou navrženy podle typu a jazyka dokumentu.

Sledujeme nejnovější trendy Digitální transformace a rozhodli jsme se Vám ukázat, jak Vám může modul Document Output usnadnit práci. K dispozici bude mnoho dalších funkčností, ale to je pouze začátek- neváhejte a připojte se na náš webinář.

Těšíme se na Vaši účast!