AXIOM PROVIS Int. obhájila nejvyšší status Gold competency pro oblast ERP!

Společnost AXIOM PROVIS Int. opět ohájila nejvyšší partnerský status Gold Competency“  pro oblast ERP (Microsoft Dynamics NAV). Dosáhli jsme tím nejvyšší úrovně partnerství, která jasně demonstruje vysokou míru kvalifikace a odbornosti našeho týmu v oblastech Microsoft technologií a ERP aplikací postavených na Microsoft Dynamics. Tento status je zároveň zárukou kvality, kompetence, dlouholetých zkušeností naší společnosti, která se tímto krokem zařazuje mezi top partnery Microsoft v České republice a na Slovensku.

Gold competency reflektuje úspěšné projekty realizované v uplynulém roce a také vítězství v Microsoft Awards 2015 za nejlepší inovativní ERP řešení na platformě Microsoft Dynamics (více zde.). Toto řešení bylo implementováno ve společnosti UniCredit Leasing, a.s. jak na Slovensku, tak v České republice. Mezi hlavními produkty v rámci projektu jsme zvolili Microsoft Dynamics NAV, Microsoft Dynamics CRM, Microsoft SharePoint a oborové řešení OneCore pro finanční a leasingový sektor.

Pro získání Gold competency jsme museli splnit následující požadavky:

  • Poskytnutí zákaznických referencí
  • Úspěšné absolvování testů technických dovedností a zkoušek a získání certifikací
  • Mít ve svém týmu certifikované odborníky pro práci s Microsoft produkty a technologiemi
  • Dosahovat stanoveného obratu při prodeji informačních systémů Microsoft
  • A další

„Jsem velice rád, že jsme i letos dosáhli na nejvyšší možný status Gold competency v oblasti Microsoft Dynamics ERP. Znamená to, že máme v našem týmů kvalifikované odborníky, kteří umí náš byznys posouvat dále a společnost díky tomu umí reagovat na náročné požadavky ke splnění této kompetence. Je to pro nás a zejména naše zákazníkyvýborná zpráva a věřím, že tento vysoký standard obhájíme i v následujících letech.“

Petr Franěk, výkonný ředitel AXIOM PROVIS Int.