Certifikace CfMD usnadní zákazníkům výběr toho nejlepšího řešení

Automotive Business Solutions (ABS) certifikováno pro Microsoft Dynamics NAV!

Řešení Automotive Business Solutions (ABS) vyvinuté naší společností bylo certifikováno pro Microsoft Dynamics NAV 2013 a získalo možnost používat celosvětově platné ocenění „Certified for Microsoft Dynamics NAV (CfMD)“.

Toto ocenění je nejvyšší certifikaci pro řešení vyvíjená na platformě Microsoft Dynamics NAV, které mohou partnerská řešení dosáhnout. Funkčnost Automotive Business Solutions (ABS)byla testována nezávislou organizací Lionbridge (dříve Veritest) a řešení prokázalo kvalitu a maximální kompatibilitu s Microsoft Dynamics NAV. Jednou z podmínek certifikace je také používání produktu již stávajícími zákazníky, kteří jsou ochotni jej dále doporučit. Tato podmínka byla bezpodmínečně splněna.

Certified for Microsoft Dynamics NAV („CfMD“) ocenění pomáhá zákazníkům jednoznačně identifikovat nejlepší softwarová řešení na platformě Microsoft Dynamics NAV. Jasně oceňuje partnerská řešení, která splňují nejvyšší standardy společnosti Microsoft pro implementaci společně s Microsoft Dynamics NAV. Řešení s touto certifikací vám dává jistotu, že je:

  • vyvinuto certifikovaným a zkušeným partnerem Microsoft
  • navrženo pro unikátní oblast a její specifické potřeby
  • testováno v rámci bezproblémové integrace s Microsoft Dynamics NAV
  • používáno a doporučeno zákazníky společnosti, která řešení vyvinula
  • rychle implementovatelné a snadné na administraci
  • podporováno a pravidelně aktualizováno společností AXIOM PROVIS Int.
  • plně kompatibilní s oblastí, pro kterou je vyvinuto, v lokální jazyce a v souladu a místními regulacemi a zákony

Automotive Business Solutions (ABS) je určeno pro distribuci, prodej, servis osobních i nákladních automobilů s pokrytím souvisejících služeb, dále pro servisní střediska, leasingové společnosti a pojišťovny. Řešení je založeno na platformě podnikového informačního systému Microsoft Dynamics NAV a je integrováno s dalšími aplikacemi, jako jsou Microsoft Dynamics CRM, Microsoft SharePoint nebo Microsoft Office.

Více informací o Automotive Business Solutions (ABS) najdete na našich webových stránkách  

Více o certifikaci společnosti Lionbridge (dříve VeriTest) a certifikaci Certified for Microsoft Dynamics NAV („CfMD“) naleznete zde.