Automatizujte zpracování dokumentů v Microsoft Dynamics 365 Business Central

Dosahuje Váš tým maximální možné produktivity v době *HOME OFFICE*?

Ukážeme Vám možnost, jak můžete zvýšit produktivitu Vašeho týmu. Zveme Vás na Webinář, ve kterém máte možnost se podívat, jak zjednodušit a zautomatizovat každodenní zpracování dokumentů v Microsoft Dynamics 365 Business Central a Microsoft Dynamics NAV – od příjmu a registrace dokumentu až po schválení, odeslání a nakonec načtení dříve zpracovaných dokumentů z digitálního archivu.

Document Capture je nejkomplexnějším doplňkovým řešením pro Microsoft Dynamics 365 Business Central a Microsoft Dynamics NAV, které skenuje, extrahuje data OCR, registruje, ukládá a archivuje všechny typy dokumentů s možností fulltextového vyhledávání.

Automatizujte každodenní zpracování dokumentů

KDY:  kdykoliv budete mít čas
KDE:  webinář

AGENDA:

• Představení – hlavní funkce
• Jak modul Document Capture funguje
• Možnosti nastavení a licencování

Doba trvání: 30 minut

Continia Document Capture – rozšířené funkčnosti

KDY:  kdykoliv budete mít čas
KDE:  webinář

AGENDA:

• Jak funguje Document Capture
• Expanse Management – Řízení nákladů
• Web Approval Portal – Možnosti schvalování dokumentů

Doba trvání: 30 minut

Soubory PDF jsou automaticky stahovány z předdefinovaných e-mailových adres a zpracovány pomocí oceňované technologie OCR – bez účasti uživatelů vůbec. Papírové dokumenty se skenují pomocí stolního nebo síťového skeneru a sledují stejný tok jako soubory PDF.

Sledujeme nejnovější trendy Digitální transformace a rozhodli jsme se Vám ukázat, jak Vám může modul Document Capture usnadnit práci s daty  Vašeho Microsoft Dynamics 365 Business Central a Microsoft Dynamics NAV. K dispozici je mnoho dalších funkčností, ale to je pouze začátek- neváhejte a připojte se na náš Webinář.