Držíme krok s dobou – neustále inovujeme

Zlínský kraj vyhlašuje jednou za dva roky soutěž Inovační firma Zlínského kraje. Letos proběhl již šestý ročník, na kterém naše společnost nemohla chybět. Do soutěže jsme se přihlásili s aplikací OneCore Loan Express, která umožňuje našim zákazníkům v oblasti finančních služeb plně přenést moderní prvky digitální transformace do reálného života společnosti. Současně jsme tak vyslali jasný signál všem společnostem, že AXIOM PROVIS Int. je na moderní přístup nejen připraven, ale je již i plně zapojen do trendů cloudových technologií a digitální transformace, která mění přístup k podnikání v 21. století.

Možnosti zúčastnit se slavnostního vyhlášení soutěže jsme si velmi vážili, ačkoliv jsme na nejvyšší příčky nepostoupili. Setkání s vítězi ročníku 2018 bylo pro nás inspirující a zároveň nás utvrdilo v přesvědčení, že námi zvolená cesta inovací je ta pravá.

Pokud se chcete o soutěži nebo o produktu dozvědět více, navštivte oficiální web soutěže Inovační firma Zlínského kraje  nebo oficiální web produktu OneCore .

Inovační firma
Inovační firma galavečer
Inovační firma předávání cen