Enhancement Plan

Microsoft Dynamics Enhancement Plan – servisní plán

Využívejte svůj informační systém na maximum, chraňte své investice a zajistěte svým zákazníkům stálou informovanost. Řešení Microsoft Dynamics vám spolu se servisním plánem poskytuje tu nejvyšší přidanou hodnotu.

Investujete-li do řešení Microsoft Dynamics, důležitou součástí vašeho úspěchu je registrace servisního plánu. Jednou z nejcennějších výhod programu Enhancement Plan je možnost využít pravidelné upgrady a aktualizace vašeho řešení. Společnost Microsoft intenzivně investuje do výzkumu a vývoje, takže s nejaktuálnější dostupnou verzí produktů získává váš podnik výhody nových funkcí a možností a současně si udržuje postavení mezi technologickou špičkou.

Aktivní servisní plán vám přináší několik výhod mezi které patří například “Program Protected List Price” – zajištění ochrany ceníkové ceny informačního systému, která slouží jako základ pro výpočet ceny budoucích obnovení. Tato cena tedy zůstává stejná i za předpokladu, že aktuální ceník Microsoft produktů prochází jakýmikoliv změnami.

Dále můžete využít neomezeného přístupu k online vzdělávání, certifikacím a uživatelským příručkám, které jsou vám k dispozici prostřednictvím portálu CustomerSource. Tento zákaznický portál je místem setkávání uživatelů produktů Microsoft Dynamics, kteří se zde dělí o své zkušenosti.

Přístupem na CustomerSource získáte nepřetržitý přístup k souborům ke stažení, aktualizacím, aktualizace Service Packu a články a řešeními.

Nové verze
Práva na nové verze, hotfixy, servisní balíčky a pravidelné aktualizace
protected list price
Protected List Price
unlimited access
Neomezený přístup k online vzdělávání, certifikacím a uživatelským příručkám
self-directed support
Samoobslužná technická podpora
recovery
Komunita uživatelů produktů Microsoft Dynamics
provoz
Nepřetržitý provoz