Společnost Dunauto spustila novou verzi incadea.dms Business Central

Společnost Dunauto DS s.r.o. se rozhodla implementovat nejnovější verzi systému incadea.dms 7.2 Business Central pro prodejce a servis vozidel BMW, který firma používá již několik let.

Kromě technologického pokroku, bylo hlavním motivem upgrade systému zefektivnění a zrychlení interních procesů spolu s možností detailního sledováním ekonomického vývoje společnosti. Nový modul CRM v incadea.dms Business Central má společnosti přinést užší vazbu na zákazníka a zvýšit profitabilitu. Tím se také společnosti otevírají nové možnosti využívání systému. Velkým přínosem je implementace webového klienta Business Central, který zrychluje práci zaměstnanců v terénu. Výhodou je také integrace na všechny BMW systémy.

Jsme jedni z prvních VAR partnerů společnosti incadea GmbH, který tuto verzi implementoval u zákazníka BMW, a proto je Dunauto jeden z prvních dealerů v Evropě, který využívá verzi incadea.dms Business Central v produkčním prostředí.

Díky spolupráci obou týmů, jak na straně společnosti Dunauto, tak na straně Solitea a.s., proběhla implementace v řádném termínu a Go-Live systému bylo spuštěno 3.8.2020.

Autosalon Dunauto - implementace incadea.dms
Logo Dunauto

Společnost Dunauto DS s.r.o. začala své působení na trhu jako rodinná firma v roce 1991. Prodej a servis prémiové značky BMW vykonávají od roku 2008 a díky klientům jsou nositeli titulu Nejlepší servis BMW na Slovensku. Postupem času, tvrdou prací a profesionalitou se propracovali na úroveň prodeje a servisu BMW na evropskou úroveň. Kromě prodeje a servisu vozidel poskytují komplexní služby v oblasti pojištění, leasingu a likvidace pojistných událostí BMW vozidel. Ve svých provozech provádí záruční, pozáruční opravy, montáž zabezpečovacích zařízení a další doplňkové práce.