Reference | Leasing Slovenskej Sporiteľne

← Zpět

SPOLEČNOST LEASING SLOVENSKEJ SPORITEĽNE VSADILA NA MICROSOFT DYNAMICS NAV A VERTIKÁLNÍ ŘEŠENÍ ONECORE PRO OBLAST LEASINGU A FINANČNÍCH SLUŽEB

Leasing Slovenskej Sporitelňe se rozhodla pro Microsoft Dynamics NAV společně s oborovým řešením OneCore jako svůj hlavní ekonomický informační systém.

Leasing Slovenskej Sporiteľne, a.s., člen finanční skupiny Slovenskej Sporiteľne a Erste Group Bank se zabývá především poskytováním finančního leasingu na osobní automobily, užitkové vozy, nákladní vozy a další přepravní zařízení, stroje a techniku.

Společnost Leasing Slovenskej Sporiteľne, a.s. požadovala komplexní řešení, které by bylo schopné nahradit jejich historický software na operativní leasing, zahrnující řadu různých řešení. Jejich jasná volba, navzdory tomu, že zbytek skupiny používá informační podnikové řešení SAP, byl Microsoft Dynamics NAV a vertikální leasingové řešení OneCore.

Řešení, které bylo požadováno, mělo dramaticky vylepšit spolehlivost a rychlost zpracování informací. Leasing Slovenskej Sporiteľne vybralo řešení z řady Microsoft Dynamics a vertikální leasingové řešení OneCore ke zvýšení informovanosti v rámci společnosti, zlepšení transparentnosti informací pro své zaměstnance ve správný čas, učinění správných rozhodnutí – což je klíč k dosažení větší efektivnosti napříč všech podnikatelských jednotek.

Operativní leasing software byl implementován v průběhu 5 měsíců a podporuje 15 uživatelů na Slovensku, pokrývající všechny leasingové požadavky zákazníků, zatímco celé řešení bylo úspěšně integrováno s ostatními systémy používanými v rámci skupiny Erste Bank Group.

Pro více informací o zákazníkovi společnosti AXIOM PROVIS Int. navštivte jejich webové stránky