Implementace Microsoft Dynamics 365 Business Central ve společnost JURA Czech

V záplavě zpráv o pandemických koncích světa, máme pro Vás i dobré zprávy. Začátkem dubna jsme spustili do ostrého provozu Microsoft Dynamics 365 Business Central ve verzi 14 u zákazníka JURA Czech s.r.o. Jistě není potřeba zákazníka „kafařům“ představovat, ale společnost JURA Czech dlouhodobě patří do našeho portfolia globálních firem, o které se úspěšně staráme.

Dynamický růst obchodu a rostoucí nároky na jednotné řízení klíčových firemních procesů bylo jedním z hlavních důvodů přechodu společností na nejnovější verzi systému Business Central.

Značnou část projektu, včetně go-live a školení jsme realizovat vzdáleně / on-line a.spolupracovali jsme na podrobnostech projektu s projektovým manažerem ve Švýcarsku. Mimo standardních funkcionalit jsme také implementovali českou a slovenskou legislativu v rámci jedné databáze.

Logo Jura

Švýcarská společnost JURA Elektroapparate AG se sídlem v Niederbuchsiten byla založena v roce 1931. Za 60 let prodávala JURA převážně širokou škálu domácích spotřebičů ve Švýcarsku. V roce 1991 se společnost začala zaměřovat na automatické kávovary a obrátila svou pozornost na mezinárodní trh. Dnes je JURA lídrem v oblasti inovací v automatických kávovarech. Výrobky společnosti představují dokonalou kávu, která je výsledkem čerstvých zrn, vždy čerstvě rozemletých a extrahovaných stisknutím tlačítka. Sortiment zahrnuje jak stroje pro domácí použití, tak profesionální modely pro kancelářský a potravinářský průmysl. V posledních letech se dlouhodobě zavedená švýcarská značka stala globálním hráčem a působí v přibližně 50 zemích.