Implementace

Implementace informačního systému ve Vaší společnosti

Za posledních více než 20 let jsme si na trhu informačních systémů vybudovali dobré jméno, a to především díky zkušenostem a znalostem našich zaměstnanců.

Uvědomujeme si skutečnost, že realizace projektu implementace informačního systému je rozsáhlým procesem, i přesto je naším cílem dodržet dohodnuté závazky při realizaci jednotlivých projektů.

Použitím správné metodologie Microsoft Dynamics SureStep umíme minimalizovat veškerá rizika. Tato metodologie je postavena na osvědčených postupech z implementací Microsoft produktů a znalostech našich odborníků. Microsoft Dynamics SureStep metodologie může být použita pro všechny typy zákazníků a oblasti podnikání jako jsou například finanční služby, automobilový průmysl, výroba a obchodní společnosti.

Kontaktujte nás nebo si prohlédněte některé z našich referencí a přesvědčte se, jakých výsledků jsme již při realizovaných implementacích dosáhli.

Věříme ve vzájemnou důvěru a partnerství se zákazníky.  Proto je mottem našeho podnikání:

“Dlouhodobé partnerství”

RapidStart Services

Pomocí nástroje RapidStart Services pro Microsoft Dynamics NAV hravě zvládnete začátky s tímto informačním systémem. Aktivity, jako je nastavení nové společnosti, migrace vašich dat nebo naplnění číselníků do vaší databáze bude díky RapidStart Services jednoduché a intuitivní. Tento nástroj je sestaven tak, aby v co největší míře snížil čas a zvýšil kvalitu implementace.

Pro urychlení nastavení nové společnosti můžete použít následující komponenty:

  • Průvodce nastavením konfigurace
  • Konfigurační tabulky
  • Konfigurační šablony
  • Konfigurační dotazník

V rámci těchto komponent máte připravené výchozí nastavení společnosti, jednotlivých modulů a standardních číselníků, které můžete velmi snadno využít po krátkém zaškolení od našich pracovníků.

Vyberte další služby:

Implementace krok za krokem?

Napište nám pro více informací o implementaci, jejím průběhu a dodržovaných postupech naší společnosti: