Kariéra

STAŇTE SE SOUČÁSTÍ TÝMU AXIOM PROVIS Int.

Klademe důraz na trvalé hodnoty, kvalitní práci a spokojenost našich zaměstnanců. Tak toto se v dnešní době dočtete asi všude. Ale jak je to ve skutečnosti? Jako Microsoft Gold Partner se nesnažíme udržet vysoké know how našich zaměstnanců, my to bereme jako naši povinnost! Věříme, že jedině dlouhodobou spoluprací a díky zkušenostem získaným z nejrůznějších projektů můžeme udržet vývoj našich zaměstnanců na té nejvyšší úrovni. Navíc chceme, aby se u nás všichni cítili jako doma, proto si zakládáme na uvolněné a přátelské atmosféře bez zbytečných formalit, jako je dresscode nebo striktní hierarchické řízení.

GLOBÁLNÍ HRÁČ

JSME MALÁ FIRMA ZE ZLÍNA, ALE NA TRHU MICROSOFT DYNAMICS NAV JSME SE STALI GLOBÁLNÍM HRÁČEM

Jsme atraktivním partnerem nadnárodních společností, působících ve více zemích světa nebo naopak expandujících k nám, do České nebo Slovenské republiky. Stejně tak umíme podpořit lokální společnosti při jejich expanzi v zahraničí. Potvrzením je řada realizovaných projektů v rámci Evropy i mimo ni. Využíváme partnerské sítě Microsoft po celém světě, a proto umíme nabídnout řešení pro lokální podnikání se všemi specifikacemi. Hranice zemí pro nás nejsou překážkou a díky využívání nejnovějších technologií a verzí produktů Microsoft Dynamics 365 Business Central a Microsoft Dynamics NAV poskytujeme našim zaměstnancům prostor pro vlastní rozvoj a práci s trendy v oboru.

DLOUHODOBÉ PARTNERSTVÍ

NEJSME PŘELÉTAVÍ, PREFERUJEME DLOUHODOBÉ VZTAHY

I když jsou pro nás inovace, sledování trendů a rozvíjení mezinárodní sítě velmi důležité, klademe velký důraz na dlouhodobé a stabilní partnerství se zákazníky, partnery a zaměstnanci. Jsme pro zákazníka partnerem, který je s ním po dobu celého procesu od nákupu licence Microsoft Dynamics 365 Business Central, až po úspěšné dokončení implementace a běžný provoz a podporu informačního systému.

OBOROVÉ ZAMĚŘENÍ

ZAMĚŘUJEME SE NA STANDARDNÍ ŘEŠENÍ, ALE SOUČASNĚ JSME SPECIALISTÉ NA FINANČNÍ SLUŽBY A AUTOMOTIVE

Díky týmu zkušených odborníků se nám podařilo vyvinout unikátní oborové řešení pro finanční služby a leasing OneCore na platformě Microsoft Dynamics 365 Business Central. Mimo standardní řešení Microsoft Dynamics 365 Business Central a Microsoft Dynamics NAV se specializujeme na tento obor s cílem poskytnout zákazníkům řešení konfigurované na míru. Oblast finančních služeb a leasingu otevírá obrovské výzvy v oblasti IT a celkové bezpečnosti informačních systémů. Vyčlenili jsme na toto řešení v rámci společnosti samostatný tým, každodenně pracující na rozvoji a kvalitě oborového řešení.

PODÍVEJTE SE NA AKTUÁLNĚ NABÍZENÉ POZICE


VOLNÉ POZICE

PROČ PRACOVAT V AXIOM PROVIS Int.?

  • Přední hráč na trhu Microsoft Dynamics 365 Business Central

Řadíme se mezi největší partnery pro Microsoft Dynamics v Česku a na Slovensku. Budete vždy u toho nejdůležitějšího v oboru.

  • Sázíme na inovace

Doba se mění a nové trendy hýbou světem, proto nestojíme na jednom místě a přizpůsobujeme naše postupy podle toho co zrovna „frčí“. Od digitální transformace po inovativní ERP řešení.

  • Rodinná firma

Vyrostli jsme jako rodinná firma a dobré vztahy mezi kolegy jsou pro nás stále základem. Právě proto je pro nás důležité otevřeně mluvit o dalších plánech a vizi společnosti.

  • Spolupráce s nejlepšími

Budete se mimo jiné podílet na zefektivnění procesů a služeb předních společností v oblasti finančních služeb, leasingu a fleet managementu.

  • Globální projekty

Budete mít možnost zapojit se do mezinárodních implementací našich řešení a spolupracovat s partnery po celém světě.

  • Unikátní vertikální řešení

OneCore je celosvětovým vertikálním řešením pro finanční sektor certifikovaným pro Microsoft Dynamics. Spolupracujte proto s námi na dalších výjimečných projektech pro finanční sektor.

  • Stabilní společnost

Pohybujeme se na trhu více než 25 let. I přes každoroční růst jsme stabilní společnost, ve které se nemusíte bát o svou budoucnost a v klidu se věnovat své práci.

  • Svým zaměstnancům věříme

A proto se spoléháme na jejich znalosti a dovednosti v rámci projektů všech velikostí. Vzájemná důvěra je pro nás na prvním místě.

  • Podporujeme dobré nápady

Nejsme svázáni složitými schvalovacími procesy. Díky flexibilní struktuře Vám poskytneme dostatek prostoru pro realizaci vlastních nápadů.

  • Pracujte ze svého města

Praha, Brno, Bratislava, Zlín, Vsetín, Olomouc. V těchto městech máme provozovny, kde najdete své kolegy a zákazníky.


HLEDÁŠ NOVOU PRÁCI? NEZAUJALA TĚ ŽÁDNÁ Z NÁMI NABÍZENÝCH POZIC?


Ať jsi absolvent po škole nebo zkušený matador v oblasti IT, rádi se s Tebou potkáme a probereme vše, co Tě o práci u nás zajímá. Pošli nám své CV přes kontaktní formulář nebo napiš naší HR Zdeňce na zdenka.jurcakova@solitea.cz a pojď s námi pomáhat firmám řídit procesy.

Zasláním svých údajů dáváte společnosti Solitea a.s. souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů.