Finanční služby – OneCore

Finanční služby - OneCore pro Microsoft Dynamics NAV

Leasingové řešení OneCore pro Microsoft Dynamics NAV je navrženo jako komplexní řešení pro finanční služby, které se vztahuje na všechny produkty v odvětví jako je finanční a operativní leasing, půjčky, úvěry, hypotéky, pojištění a mnoho dalších.

Ve spolupráci s některými z největších poskytovatelů finančních služeb poskytuje AXIOM PROVIS Int. komplexní řešení pro obor finančních služeb založené na platformě Microsoft Dynamics NAV. S naším strategickým zaměřením na inovativní vedení, spojeným s širokými možnostmi platformy Microsoft Dynamics NAV a hlubokými znalostmi a praxí v oboru finančních služeb, dodáváme progresivní technologické řešení, které zůstává díky naší neustálé podpoře na technologickém vrcholu a poskytuje našim zákazníkům oporu v konkurenčním prostředí.

SPECIALIZOVANÝ TÝM

Již více než 10 let se věnujeme odvětví finančních služeb a za tu dobu víme, že jedním z klíčových faktorů úspěchu, je náš specializovaný tým konzultantů a vývojářů, kteří mají hluboké oborové znalosti a know-how firemních procesů. Jedině tak můžeme vytvářet řešení, které rozumí Vašemu oboru podnikání.

GLOBÁLNÍ DOSAH

Vaše podpora je pro nás důležitá, proto se můžete spolehnout na naši podporu po celém světě. Mimo pobočky v Evropě, Jižní Africe, Severní Americe se na nás díky strategickým partnerstvím můžete obrátit v 80 zemích světa, kde pro Vás zajišťuje podporu přes 1250 specialistů. To z nás dělá opravdovou mezinárodní organizaci s možností implementace a podpory řešení OneCore pro celý svět.


SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKŮ

Spokojenost je pro nás na prvním místě. A proto se snažíme, aby kvalita dodaného řešení, byla naší největší vizitkou. Dáváme si záležet na dodržení každého kroku, od návrhu projektu, po dodržení času a rozpočtu projektu.


DETAILY ŘEŠENÍ ONECORE

Pokud se chcete o řešení OneCore pro Microsoft Dynamics NAV dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat nebo navštivte web OneCore.

Logo Interchange

Vývoj vlastního řešení pro finanční sektor – OneCore

Rozvoj řešení OneCore je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je další rozvoj řešení OneCore, a to jak přidáním nových vylepšení, vlastností a funkcionalit pro jednotlivé moduly, tak vývoj nové verze stávajícího řešení OneCore pro platformu Microsoft Dynamics AX.

VÝVOJ ŘEŠENÍ ONECORE PRO PLATFORMU MICROSOFT DYNAMICS 365

je spolufinancován Evropskou unií. Předmětem projektu je vytvoření nového cloudového řešení OneCore pro platformu
Microsoft Dynamics 365.