Marketingový nástroj air&me Vám nabízí nové cenové balíčky

Jak možná víte, před nedávnem jsme Vám představili marketingovou webovou aplikaci air&me. Pro ty z Vás, kteří ještě s air&me nepřišli do styku, jsme připravili záznamy webinářů, kde můžete vidět funkčnosti a využití této platformy. A pro ty, kteří již s air&me jsou seznámeni, přicházíme s balíčky vytvořenými přesně podle vašich nejčastějších potřeb.

Věrnostní program, segmentace a e-mailing nebo vytěžování dat?

Přinášíme Vám 7 konkrétních balíčků týkajících se problematiky věrnostního programu, segmentace Vašich zákazníků s možností e-mailového řešení pro pohodlnější práci při oslovování zákazníků nebo také vytěžování dat pomocí PDF dotazníků. Jedná se o kombinace výhod řešení air&me tak, aby vám nic nechybělo a práce se zákazníkem pro Vás byla snadná, efektivní a přehledná. Při jejich tvorbě jsme čerpali jednak z našich zkušeností, které s air&me máme, tak i z diskuzí s Vámi – zákazníky, aby balíčky byly přizpůsobeny vašim potřebám.

air&me Věrnostní program

Věrnostní programy

Loyalty Club, Loyalty Club PLUS+ a CRM loyalty portál. To jsou 3 možnosti, které vám nově nabízíme jako věrnostní programy. Ve skutečnosti se jedná o 2 způsoby implementace. U balíčků Loyalty Club a Loyalty Club PLUS+ využijeme vaši stávající databázi zákazníků a vaše systémy, které doplníme o naše řešení. Balíček CRM loyalty portál může pak být vaší zbrusu novou databází zákazníků, se kterou budete moci pracovat jako se správcem vašeho věrnostního programu.

Segmentace a e-mailing

Segment Smart a CRM segment portál. Podobně jako u věrnostních programů, hlavní rozdíl je ve způsobu implementace. Systém Segment Smart se napojí na vaše stávající CRM nebo potřebnou databázi zákazníků a bude sloužit jako nástroj pro rozesílku e-mailových kampaní, personalizovaných nabídek a segmentaci. CRM segment portál se může stát vaším novým e-mailingovým a segmentačním nástrojem, ve kterém můžete budovat svou novou vlastní databázi zákazníků.

air&me Segmentace a emailing
air&me Dotazníky

Vytěžování dat – PDF formuláře

Systémy Basic a Master pracují opět s vlastní anebo vaší existující databází zákazníků. Podstatou těchto balíčků je vytěžování dat od zákazníků. Pomocí dotazníků a PDF formulářů budete lépe monitorovat a předvídat zákazníkovo chování, následně tvořit personalizované kampaně nebo nabídky přímo na míru zákazníkovi. PDF formuláře vám ušetří drahocenný čas a peníze, které musíte vynaložit při zpracovávání papírových formulářů. V air&me je vše zpracováno on-line.