Microsoft Dynamics 365 Business Central

Microsoft Dynamics 365 Business Central

Microsoft Dynamics 365 Business Central je moderní komplexní aplikace pro řízení podniku, která pomáhá firmám zefektivnit procesy v oblasti financí, prodeje, logistiky a skladování, výroby, servisu i personalistiky. Tento jednoduchý ERP systém v cloudu vám poskytuje aktuální finanční data provázaná s obchodními i marketingovými aktivitami. Díky tomu mají manažeři možnost objevovat nové příležitosti nejen v interakci se zákazníkem.

Rozjeďte svoje podnikání s jediným řešením

Microsoft Dynamics 365 Business Central je informační systém pro všechny typy podnikání, který poskytuje vám a vašim lidem spolehlivou a jednoduchou správu veškerých procesů. Díky Microsoft Dynamics 365 Business Central zvýšíte efektivitu a vaší společnosti dopřejete vysokou míru konkurenceschopnosti.

Dodatek „365“ není náhodný – poukazuje na úzké propojení a komplexnost s produktovou řadou Microsoft Office 365. Dostává se vám do rukou nástroj pro komplexní řízení prodeje, služeb zákazníkům marketingu či jiných klíčových oblastí.

Implementace řešení Microsoft Dynamics 365 Business Central vám dává jasnou představu o vašich obchodních operacích a činnostech. Řešení je používáno více než 100 000 zákazníky po celém světě a díky velkému zaměření společnosti Microsoft je každoročně investováno do jeho dalšího vývoje.

Potřebujete proškolit Vaše zaměstnance v jednotlivých oblastech systému Microsoft Dynamics 365 Business Central? Nebo se chcete zdokonalit a dozvědět se nové poznatky? 

Než se rozhodnete zakoupit nový informační systém nebo upgradovat Váš stávající systém na Microsoft Dynamics 365 Business Central, podívejte se na naše Live Meetingy.

25let zkušeností

AXIOM PROVIS Int. si zakládá na svých dlouholetých zkušenostech a kvalitě doručovaných služeb.

110000+ zákazníků

Microsoft Dynamics 365 Business Central poskytuje podporu zákazníkům po celém světě.

1univerzální aplikace

S jednou aplikací Microsoft se připojíte přes svůj chytrý telefon, tablet, notebook nebo stolní počítač.

a se všemi jeho výhodami.


Uživatelsky snadné ovládání

Uživatelské prostředí Microsoft Dynamics 365 Business Central je velmi jednoduché a podobné produktům Microsoft Office. Proto je pro uživatele snadné pochopit logiku celého systému.


Integrace s Microsoft produkty

Microsoft Dynamics 365 Business Central je plně kompatibilní s ostatními produkty Microsoft, jako jsou například Office 365, Microsoft Teams, Microsoft Azure a další.


Na míru vašim potřebám

Microsoft Dynamics 365 Business Central je na míru přizpůsobitelný velikosti vaší společnosti a jednotlivým aktivitám. Zvolte si jednotlivé funkcionality i personalizované uživatelské prostředí.


 Jasné plány vývoje a servisních služeb

Díky dlouhodobým plánům a pravidelným zákaznickým průzkumům Microsoft máte vždy dopředu jasno, jaký se chystá vývoj systému s ohledem na zkušenosti zákazníků.


Moderní technologická platforma

Moderní technologická platforma a architektura je zajištěna pravidelně vycházejícími novými verzemi systému a podporou stávajících verzí. Umělá inteligence (AI), která vám pomůže s přesnějšími prognózami a dlouhodobým plánování


Komplexní přehled o všech aktivitách

Díky přehledným reportům budete mít v reálném čase komplexní přehled o všech podnikových aktivitách, jako jsou například finance, nabídky a objednávky, sklad a další.


Začněte s Microsoft Dynamics 365 Business Central ještě dnes!

Velké množství modulů na míru našemu podnikání.

Benefitujte z globálního, více-jazyčného řešení, podporujícího více měn, se kterým skvěle zvládnete všechny oblasti podnikání, jako je například účetnictví, reporting, řízení dodavatelského řetězce, servise a výrobu. Projděte si následující moduly a funkcionality řešení Microsoft Dynamics 365 Business Central:

  • Reporting, analýzy, konfigurace a vývoj
  • Mzdy, personalistika a řízení lidských zdrojů
  • Správce servisu
  • Prodej, marketing a řízení vztahů se zákazníky
  • Dodavatelé
  • Řízení projektů
  • Správa financí
  • Výroba

Přesvědčte se sami o jeho využití v praxi!

Flexibilní ERP

Microsoft Dynamics 365 Business Central nabízí řešení typu vše v jednom, které sjednocuje procesy a centralizuje nejdůležitější obchodní data.

Vyvinuto s ohledem na uživatele

Zjistěte, jak skupiny účtování Business Central pomáhají zajistit, aby transakce byly zaúčtovány na správné účty v hlavní knize. Toto video ukazuje, jak mohou uživatelé aplikace Microsoft Dynamics 365 Business Central nastavit kombinace účtů hlavní knihy ve skupinách účtování.

Zlepšete podnikání

Podívejte se, jak strukturovat a implementovat schvalovací procesy, které chrání před nechtěnými změnami obchodních údajů v Business Central. Toto video ukazuje, jak mohou uživatelé aplikace Microsoft Dynamics 365 Business Central vyžadovat schválení změn konkrétních typů dat a to vždy nebo na vyžádání.