Microsoft Dynamics CRM

Microsoft Dynamics CRM je software určený pro řízení vztahů se zákazníky a je postaven na technologiích společnosti Microsoft. Obsahuje moduly a funkce, které zlepšují schopnost firmy reagovat na potřeby zákazníků.

Usnadněte si cestu ke svým zákazníkům

Microsoft Dynamics CRM má velice intuitivní uživatelské prostředí a je nastaven způsobem umožňujícím snadné řízení vztahů se zákazníky. Potřeby těchto zákazníků se rychle rozvíjejí, a proto musí mít každá společnost flexibilní řešení, schopné plnit veškeré požadavky. To je dnes činnost, kterou již nelze provádět ručně nebo pomocí Excelových tabulek.

Chcete-li pomoci vašemu podnikání vyniknout a zachovat si konkurenceschopnost, potřebujete spolehlivé řešení řídící vztahy se zákazníky (CRM), které dokáže vaše vztahy ze zákazníky změnit z pouhé transakce za produkt na plnohodnotný obchodní vztah nabízející spoustu výhod pro obě strany.

AXIOM PROVIS Int. vám společně s Microsoft Dynamics CRM přináší pro vaše zákazníky takovou přidanou hodnotu, jakou jste doposud nemohli vybudovat. Podpořte obchod a marketing – zpřístupněte archivní údaje o komunikacích s klienty z předchozích let a zahrňte je do plánování budoucích obchodních a marketingových aktivit.

a ukažte jim výhody Microsoft Dynamics CRM


MĚJTE PŘEHLED O SVÝCH KAMPANÍCH

Použijte Microsoft Dynamics CRM k analýze efektivity různých kampaní a pomocí těchto informací měřte svůj úspěch.


PROPOJTE TECHNOLOGIE S PODNIKÁNÍM

Informace a dokumenty vyexportovány Microsoft Dynamics CRM mohou být převedeny do Microsoft SharePoint a je i možné je v této podobě sdílet všem nebo jen vybraným zaměstnancům.


SNADNÉ VYHLEDÁVÁNÍ INFORMACÍ

Není nutné žádné zdlouhavé vyhledávání více záložek a oken, ale nasměruje vás přímo tam, kde chcete být.


VYUŽÍVEJTE SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Nenechte si ujít žádnou online diskuzi se svými zákazníky. Přizpůsobte si využití analýz sociálních médií Microsoft Dynamics CRM a uvidíte, kde jsou vaši zákazníci aktivní a to, co o vás a vašich produktech říkají.


SPRAVUJTE VZTAHY ODKUDKOLIV

Nechte své pracovní vztahy fungovat i mimo kancelář a vaši pracovní dobu. Se systémem Microsoft Dynamics CRM se jednoduše dostanete ke svým údajům přes telefon nebo tablet.


VAŠI ZÁKAZNÍCI NA JEDNOM MÍSTĚ

Microsoft Dynamics CRM je uživatelsky velice jednoduchý systém se všemi dokumenty a informacemi na jednom místě.