Produkty

PRODUKTY POSTAVENÉ NA TECHNOLOGIÍCH MICROSOFT DYNAMICS

Používejte pro řízení Vaší společnosti software, který se dokonale vyzná ve Vašem odvětví. Microsoft Dynamics NAV je standardní podnikové řešení, které má za sebou díky silnému zázemí společnosti Microsoft již řadu inovací.

Microsoft-Azure-logo

Microsoft Dynamics NAV

Microsoft Dynamics NAV je podnikové řešení určené pro střední organizace, které vám pomůže zjednodušit a urychlit vaše specializované business procesy. Jednou z nejsilnějších vlastností tohoto řešení je velmi rychlé přizpůsobení vašim specifickým potřebám.

Microsoft Dynamics CRM

Microsoft Dynamics CRM je software určený na řízení vztahů se zákazníky a je postaven na technologiích společnosti Microsoft. Microsoft Dynamics CRM systém obsahuje moduly a funkce, které zlepšují schopnost firmy správně reagovat na potřeby zákazníků a tím udržovat a zlepšovat vzájemné vztahy.

Microsoft SharePoint

Microsoft SharePoint je ucelená platforma nástrojů pro podnikovou spolupráci, práci s dokumenty a informacemi, poskytující navíc pokročilé nástroje pro správu související infrastruktury, vysokou flexibilitu. Navíc umožňuje vývoj podnikových aplikací ať už s pomocí kódování nebo i bez něj.

Microsoft Azure

Microsoft Azure je cloudová platforma Microsoftu: rozšiřující se kolekce vzájemně se doplňujících služeb – výpočetní kapacita, úložiště, síťové funkce a aplikace – díky kterým můžete postupovat rychleji, zvládnout víc, ušetřit peníze a vzájemné vztahy.

Microsoft Power BI

Oživte svá data s Microsoft Power BI a proměňte je do barevného světa grafů, tabulek a přehledných informací. Microsoft Power BI poskytuje okamžitý přehled o Vašem podnikání a to díky nastavitelnému výběru metrik, které jsou aktualizovány v reálném čase a dostupné ze všech typů zařízení.

AUTOMOTIVE

incadea.dms

incadea.dms na platformě Microsoft Dynamics NAV je řešení určené pro import, distribuci, servis osobních i nákladních automobilů a dalších typů vozidel či techniky s pokrytím všech souvisejících služeb. Dále využít pro půjčovny a distributory náhradních dílů.

FINANČNÍ SEKTOR

OneCore pro Microsoft Dynamics

OneCore patří mezi celosvětově dostupná oborová řešení pro finanční sektor (leasing, půjčky, úvěry, pojištění, fleet a další) postavená na platformě Microsoft Dynamics NAV s certifikací CfMD (Certified for Microsoft Dynamics). AXIOM PROVIS Int. toto řešení vyvíjí a implementuje u svých zákazníků.