Produkty

Microsoft technologie
Ikona Microsoft Dynamics 365 Business Central
ikona Financial services
ikona Automotive incadea.dms
ikona Marketing air&me
ikona analysis Power BI
ikona cloud services Azure

ERP SYSTÉM

Microsoft Dynamics 365 Business Central

Microsoft Dynamics 365 Business Central je informační systém pro všechny typy podnikání, který poskytuje vám a vašim lidem spolehlivou a jednoduchou správu veškerých procesů. Díky Microsoft Dynamics 365 Business Central zvýšíte efektivitu a vaší společnosti dopřejete vysokou míru konkurenceschopnosti.

ERP SYSTÉM

Microsoft Dynamics NAV

Microsoft Dynamics NAV je podnikové řešení určené pro střední organizace, které Vám pomůže zjednodušit a urychlit vaše specializované business procesy. Jednou z nejsilnějších vlastností tohoto řešení je velmi rychlé přizpůsobení vašim specifickým potřebám.

FINANČNÍ SEKTOR

OneCore pro Microsoft Dynamics

OneCore patří mezi celosvětově dostupná oborová řešení pro finanční sektor (leasing, půjčky, úvěry, pojištění, fleet a další) postavená na platformě Microsoft Dynamics NAV s certifikací CfMD (Certified for Microsoft Dynamics). Naše společnost toto řešení vyvíjí a implementuje u svých zákazníků.

AUTOMOTIVE

incadea.dms

incadea.dms na platformě Microsoft Dynamics NAV je řešení určené pro import, distribuci, servis osobních i nákladních automobilů a dalších typů vozidel či techniky s pokrytím všech souvisejících služeb. Dále využít pro půjčovny a distributory náhradních dílů.


MARKETING

air&me for Dynamics

Připojíme váš Microsoft Dynamics nebo jiný ERP k portálu air&me a vytvoříme pro Vás klientskou zónu, kde Vaši obchodní partneři najdou vše, co potřebují, na jednom místě. Získáte kontrolu nad obsahem, který můžete sdílet s různými skupinami uživatelů. Také Vám pomůžeme implementovat direct mail kampaně a zasílat osobní dotazníky zpětné vazby.


ANALÝZY

Microsoft Power BI

Oživte svá data s Microsoft Power BI a proměňte je do barevného světa grafů, tabulek a přehledných informací. Microsoft Power BI poskytuje okamžitý přehled o Vašem podnikání a to díky nastavitelnému výběru metrik, které jsou aktualizovány v reálném čase a dostupné ze všech typů zařízení.


CLOUD SERVICES

Microsoft Azure

Microsoft Azure je cloudová platforma Microsoftu: rozšiřující se kolekce vzájemně se doplňujících služeb – výpočetní kapacita, úložiště, síťové funkce a aplikace – díky kterým můžete postupovat rychleji, zvládnout víc, ušetřit peníze a vzájemné vztahy.

FINANCE

Continia Document Capture

Continia Document Capture je inovativní řešení pro elektronické vytěžování (získávání informací) z naskenovaných nebo elektronických dokumentů přímo v prostředí Microsoft Dynamics 365 Business Central a Microsoft Dynamics NAV. Dosáhnete tak jednodušší administrativy, snížíte chybovost ručního zadávání dat a díky automatizaci všech procesů ve workflow rapidně navýšíte efektivitu zpracování. A navíc, řešení Continia můžete provozovat jako cloudové nebo lokální řešení, jednoduše jak Vám to vyhovuje.