Microsoft Dynamics NAV

Microsoft Dynamics NAV

Microsoft Dynamics NAV je podnikové řešení určené pro střední organizace, které vám pomůže zjednodušit a urychlit vaše specializované obchodní procesy. Jednou z nejsilnějších vlastností tohoto řešení je velmi rychlé přizpůsobení vašim specifickým potřebám.

Používáme Microsoft Dynamics NAV

Microsoft Dynamics NAV je informační systém pro všechny typy podnikání, který poskytuje vám a vašim lidem spolehlivou a jednoduchou správu veškerých procesů. Skrze rychlou adaptabilitu a snadné používání můžete velmi jednoduše doplňovat funkcionality, zákaznické moduly nebo napojení na online obchodování. Díky Microsoft Dynamics NAV zvýšíte efektivitu a vaší společnosti dopřejete vysokou míru konkurenceschopnosti.

Implementace řešení Microsoft Dynamics NAV vám dává jasnou představu o vašich obchodních operacích a činnostech. Řešení je používáno více než 100 000 zákazníky po celém světě a díky velkému zaměření společnosti Microsoft je každoročně investováno do jeho dalšího vývoje.

25let zkušeností

AXIOM PROVIS Int. si zakládá na svých dlouholetých zkušenostech a kvalitě doručovaných služeb.

110000+ zákazníků

Microsoft Dynamics NAV poskytuje podporu zákazníkům po celém světě.

1univerzální aplikace

S jednou aplikací Microsoft se připojíte přes svůj chytrý telefon, tablet, notebook nebo stolní počítač.

se všemi jeho výhodami


Uživatelsky snadné ovládání

Uživatelské prostředí Microsoft Dynamics NAV je velmi jednoduché a podobné produktům Microsoft Office. Proto je pro uživatele snadné pochopit logiku celého systému.


Integrace s Microsoft produkty

Microsoft Dynamics NAV je plně kompatibilní s ostatními produkty Microsoft, jako jsou například Microsoft Dynamics CRM, Microsoft SharePoint, Microsoft Azure a další.


Na míru vašim potřebám

Microsoft Dynamics NAV je na míru přizpůsobitelný velikosti vaší společnosti a jednotlivým aktivitám. Zvolte si jednotlivé funkcionality i personalizované uživatelské prostředí.


 Jasné plány vývoje a servisních služeb

Díky dlouhodobým plánům a pravidelným zákaznickým průzkumům Microsoft máte vždy dopředu jasno, jaký se chystá vývoj systému s ohledem na zkušenosti zákazníků.


Moderní technologická platforma

Moderní technologická platforma a architektura je zajištěna pravidelně vycházejícími novými verzemi systému a přetrvávající podporou stávajících verzí.


Komplexní přehled o všech aktivitách

Díky přehledným reportům budete mít v reálném čase komplexní přehled o všech podnikových aktivitách, jako jsou například finance, nabídky a objednávky, sklad a další.


a velkým množstvím modulů na míru našemu podnikání.

Benefitujte z globálního, více-jazyčného řešení, podporujícího více měn, se kterým skvěle zvládnete všechny oblasti podnikání, jako je například účetnictví, reporting, řízení dodavatelského řetězce, servise a výrobu. Projděte si následující moduly a funkcionality řešení Microsoft Dynamics NAV:

 • Reporting, analýzy, konfigurace a vývoj
 • Mzdy, personalistika a řízení lidských zdrojů
 • Správce servisu
 • Prodej, marketing a řízení vztahů se zákazníky
 • Dodavatelé
 • Řízení projektů
 • Správa financí
 • Výroba

Potřebujete proškolit Vaše zaměstnance v jednotlivých oblastech systému Microsoft Dynamics NAV? Nebo se chcete zdokonalit a dozvědět se nové poznatky? 

Přesvědčte se sami o jeho využití v praxi!

Benefitujte z globálního, více-jazyčného řešení, podporujícího více měn, se kterým skvěle zvládnete všechny oblasti podnikání, jako je například účetnictví, reporting, řízení dodavatelského řetězce, servis a výrobu. Projděte si následující moduly a funkcionality řešení Microsoft Dynamics NAV:

Flexibilní ERP – Helps You to Get Started Fast

Systém je postaven na standardních technologiích Microsoft. Microsoft Dynamics NAV je adaptabilní, škálovatelné a snadno integrovatelné řešení. Ovládá se pomocí uživatelského rozhraní Microsoft Office, je plně integrován se všemi produkty Microsoft a uložené informace mohou být přístupné pro všechny uživatele prostřednictvím Microsoft SharePoint.

Vyvinuto s ohledem na uživatele – Inspires People To Do More

Microsoft Dynamics NAV je vyvinut s ohledem na uživatele a cílem dát lidem nástroje a informace, které potřebují ke splnění svých rolí a úkolů. Poskytuje 49 rolí, které odpovídají postavení zaměstnanců v rámci firmy, a to od kupujícího až po vedoucího provozu. Díky tomu každý zaměstnanec okamžitě uvidí ty úkoly a otázky, které jsou pro něj nejdůležitější.

Zlepšete podnikání – Transforms Data Into Business Value

 • Stanovujte priority všech úkolů a zvyšte jejich efektivitu řešení
 • Rozhodujte se rychleji a lépe na základě poskytnutých informací
 • Snižte chybovost