Microsoft Partner – O nás

VÁŠ DLOUHODOBÝ PARTNER

Od roku 1991 pomáháme našim zákazníkům úspěšně implementovat podnikové informační systémy nejen v oblastech Finančních služeb a Automotive. Díky úrovni naší zákaznické podpory, vývoje a získaným zkušenostem jsme se zařadili mezi špičkové partnery Microsoft Gold Certified Partner a tento status je pro Vás vždy zárukou, že se na námi dodávaná řešení můžete opravdu spolehnout.

Naší hlavní specializací jsou produkty řady Microsoft Dynamics a současně vývoj komplexních řešení postavených na platformě Microsoft Dynamics NAV a Microsoft Dynamics 365 Business Central. Jsme moderní společnost, která nestojí na jednom místě, ale vnímáme změnu doby snažíme se přenášet trendy Digitální transformace do systémů našich zákazníků pomocí služeb Microsoft Azure.

 

JSME S VÁMI UŽ VÍCE NEŽ 25 LET

Seznamte se s příběhem naší firmy ve dvou minutách.
Uvidíte, jakým vývojem prošla firma od vzniku až po současnost.

 

JSME MICROSOFT PARTNEREM NA NEJVYŠŠÍ ÚROVNI


25 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU

Přes 25 let je pro nás hlavní prioritou Vaše důvěra, díky které jsme společně s více než 90 zákazníky po celém světě mohli realizovat přes 140 implementací všech velikostí. To Vám dává jistotu, že pokud hledáte spolehlivého partnera, nemusíte už hledat dál, náš tým je tady pro Vás.


MICROSOFT GOLD CERTIFIED PARTNER

Získali jsme zlato od Microsoftu a jsme na něj opravdu pyšní. Ocenění Microsoft Gold Certified Partner je pro Vás nejen důkazem, že patříme do světové špičky od vývoje produktů po služby našim zákazníkům, ale že Vám nabízíme i ten nelepší a profesionální servis. Jednoduše víme, o čem mluvíme a pomáháme tak našim zákazníkům, aby vždy dostali nejen co chtějí, ale díky profesionálnímu poradenství i to, co je pro ně nejlepší.


PRODUKTY MICROSOFT DYNAMICS

Udržet tempo s nejlepšími společnostmi na trhu, si vyžaduje špičková řešení. A právě tady vsázíme na produkty společnosti Microsoft. Nabízíme celou řadu produktů pro komplexní podniková řešení, které zahrnují Microsoft Dynamics NAV, Microsoft Dynamics 365 Business Central, , Microsoft Azure, Microsoft Power BI, air&me for Dynamics a Continia Document Capture.

ŘEŠENÍ NA MÍRU VAŠEMU PODNIKÁNÍ

Microsoft řešení doplňujeme o naše vlastní partnerská řešení, která Vám pomáhají překonat specifikace Vašeho odvětví. Jedná se o OneCore pro finanční a leasingový sektor a incadea.dms pro automotive sektor.

VAŠE PODNIKÁNÍ. NAŠE STAROST

Pro naše zákazníky jsme pomocnou rukou a nabízíme vždy to nejlepší řešení. Poskytujeme velké množství služeb a mezi ty hlavní patří implementace (lokální i mezinárodní), poimplementační podpora a zákaznický vývoj oborových řešení.

NAPIŠTE NÁM

Potřebujete pomoct nebo se chcete jen na něco zeptat? Neváhejte nás kontaktovat anebo jen zanechejte Váš kontakt a my se Vám ozveme. Stačí napsat do předmětu co Vás zajímá a zpět Vám zavolá specialista na danou problematiku, abyste dostali přesně tu informaci, kterou požadujete.

ŘEŠENÍ, POSTAVENÁ NA MICROSOFT TECHNOLOGIÍCH

Ikona Microsoft Dynamics 365 Business Central
ikona Financial services
ikona Automotive incadea.dms
ikona Marketing air&me
ikona analysis Power BI
ikona cloud services Azure

NAŠE IMPLEMENTACE

PODNIKOVÉ VZDĚLÁVÁNÍ VE SPOLEČNOSTI AXIOM PROVIS – OPZ 97

je spolufinancováno Evropskou unií. Hlavním cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní pozici.

EU vlajka

PODNIKOVÉ VZDĚLÁVÁNÍ VE SPOLEČNOSTI P R O V I S – OPZ 97

je spolufinancováno Evropskou unií. Hlavním cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní pozici.

EU vlajka