Microsoft Power BI

Microsoft Power BI je soubor analytických nástrojů, díky kterým můžete analyzovat a sdílet svá data. Uživatelské prostředí Microsoft Power BI poskytuje okamžitý přehled o Vašem podnikání a to díky nastavitelnému výběru metrik, které jsou aktualizovány v reálném čase a dostupné ze všech typů zařízení.

Analytické nástroje pro celou organizaci

Vaše podnikání na jedné obrazovce

webovou aplikací Microsoft Power BI monitorujete veškerá data skrze celou organizaci v reálném čase.

Vytvářejte ohromující interaktivní reporty

Power BI Desktop Vám poskytuje nástroje k přenosu, analýze a vizualizaci dat. Sdílejte reporty v jednotkách sekund s ostatními kolegy pomocí Power BI na webu.

Konzistentní analýzy skrze celou organizaci

SQL Server Analysis Services můžete jednoduše vytvářet stabilní, opakovaně využitelné modely nad Vašimi daty a zajistit tak soulad mezi reporty a analýzami v celé organizaci.

Power BI je sada obchodních analytických nástrojů pro analýzu dat a sdílení poznatků. Jednotlivé přehledy Power BI poskytují výhledy pro firemní uživatele na základě jejich nastavení – nejdůležitější metriky na jednom místě, aktualizace v reálném čase, možnost zobrazení na všech zařízeních. Jedním kliknutím mohou uživatelé zkoumat data i mimo jejich výchozí modely a to pomocí sady intuitivních nástrojů, které jsou velice jednoduché. Vytváření jednotlivých obrazovek se zvolenými přehledy je snadné díky propojení Power BI s více než 50 různými aplikacemi, jako například Microsoft Dynamics NAV, Microsoft Dynamics CRM, Google Analytics apod.

Pokud jste obchodním analytikem doručujícím reporty a analýzy pro Vaši organizaci, Power BI Vám umožní být produktivním a kreativním ve všem, co budete vytvářet.Kombinujte data z různých databází, souborů a webových služeb. S více než 20 vestavěnými nástroji na úpravu vzhledu můžete vytvářet působivé modely, které budou efektivně reprezentovat Váš obsah. Se službou Power BI publikujete reporty bezpečně uvnitř Vaší organizace s automatickým nastavením aktualizace dat tak, aby měl každý vždy nejnovější informace.

Power BI sjednocuje všechna data organizace, ať už v cloudu nebo přímo ve Vaší společnosti. Používáním Power BI gateway můžete tato data propojit s databází SQLAnalysis Services a mnoha dalšími zdroji, které promítnete přímo v přehledech Power BI.