Microsoft vyhlásil vítěze letošního ročníku Microsoft Awards 2015!

AXIOM PROVIS Int., se stala vítězem 17. ročníku soutěže Microsoft Awards 2015 v kategorii Inovativní ERP řešení na platformě Microsoft Dynamics. Získala tímto prestižní ocenění v soutěži o nejlepší projekty realizované partnery společnosti Microsoft za projekt: Implementace leasingového řešení OneCore a Microsoft Dynamics NAV, CRM a Microsoft SharePoint ve společnosti UniCredit Leasing, a.s.

 width=

Slavnostní vyhlášení se uskutečnilo v prostorách pražské restaurace Aureole, kde byla vítězům předána výhra společně se samotným oceněním. Ceny předával tým Microsoft Dynamics za přítomnosti Biljany Weber, generální ředitelky společnosti Microsoft, spolu se sponzory jednotlivých kategorií.

17. ročníku soutěže se sešlo více než 100 nominací od 42 společností, naše řešení ale v rostoucí konkurenci obstálo a stali jsme se výhercem kategorie. Cílem soutěže bylo ocenit partnery, kteří realizovali inovativní a nejlepší řešení pro své zákazníky a to za použití Microsoft technologií. Oceněny byly především projekty poskytující zákazníkovi zásadní inovativnost a přidanou hodnotu v podobě konkrétních přínosů, které umožňují zefektivnit nebo zlepšit firemní procesy. Odborná komise složená se zástupců týmu Microsoft Dynamics vybírala vítězné řešení na základě reálných zkušeností a znalostí projektů, které mohla detailně sledovat v průběhu celého roku.

Společnost AXIOM PROVIS Int. tak získala významné ocenění své práce a implementovaných produktů ve společnosti UniCredit Leasing, a.s. Hlavními produkty byly Microsoft Dynamics NAVMicrosoft Dynamics CRMMicrosoft SharePoint a oborové řešení OneCore pro finanční sektor. Toto oborové řešení je vlastním řešením společnosti AXIOM PROVIS Int., proto je toto ocenění velkým úspěchem a zároveň ukázkou propojenosti vlastních oborových řešení a Microsoft technologií.

Více informací o Microsoft Awards 2015 najdete přímo na oficiálních na webových stránkách soutěže. Krátké shrnutí celého projektu si prohlédněte v brožuře Microsoft Awards 2015, kde je vítězné řešení popsáno spolu s ostatními společnostmi, které se umístili jako vítězové nebo finalisté dalších kategorií letošního ročníku.