Nejlepší partnerský projekt 2015!

Společnost AXIOM PROVIS Int. vítězem Microsoft Awards 2015!

Společnost AXIOM PROVIS Int. se stala vítězem 17. ročníku soutěže Microsoft Awards 2015 v kategorii Inovativní ERP řešení na platformě Microsoft Dynamics. Získala tímto prestižní ocenění v soutěži o nejlepší projekty realizované partnery společnosti Microsoft.

V 17. ročníku soutěže se sešlo víc než sto nominací od 42 společností, naše řešení ale v rostoucí konkurenci obstálo a stali jsme se výhercem kategorie. Cílem této soutěže je ocenit partnery, kteří realizovali inovativní a nejlepší řešení pro své zákazníky a to za použití Microsoft technologií. Oceněny jsou především projekty poskytující zákazníkovi zásadní inovativnost a přidanou hodnotu v podobě konkrétních přínosů, které umožňují zefektivnit nebo zlepšit firemní procesy. Odborná komise složená se zástupců týmu Microsoft Dynamics vybírala vítězné řešení na základě reálných zkušeností a znalostí projektů, se které mohla detailně sledovat v průběhu celého roku.

Implementace vítězného řešení ve společnosti UniCredit Leasing, a.s.:

Úspěšný projekt implementace nejnovějších produktů Microsoft a certifikovaného leasingového řešení OneCore proběhla podle metodologie Microsoft Dynamics SureStep u zákazníka z finančního odvětví s celkovým počtem 354 uživatelů Microsoft Dynamics NAV. V rámci projektu došlo k nahrazení nesourodých systémů, aplikací a různých databází a to v České i Slovenské republice. Z původních 14 systémů se podařilo snížit jejich počet na 3. Došlo tak k výrazně větší přehlednosti celé systémové infrastruktury, k jednodušší správě celého řešení, snížení plateb za údržbu a snížení mzdových nákladů. Jednotná technologická platforma zvýšila bezpečnost a stabilitu informačního systému. Zákazník získal v rámci implementovaného řešení přehlednější strukturu dat, nástroj na sběr a vyhodnocování dat ve formě integrovaného datového skladu (DWH). Implementaci provedl tým konzultantů a programátorů se zkušenostmi z oboru finančních služeb a leasingu.

„Zvažovali jsme několik možností a volba produktů z řady Microsoft Dynamics a oborového řešení pro oblast finančních služeb OneCore byly tou správnou volbou. Získali jsme plně integrovaný systém pokrývající všechny aspekty našeho podnikání v oblasti finančních služeb a leasingu. Díky snížení velkého počtu systémů na minimum se naše práce zefektivněnila a všechny procesy se staly přehlednějšími.“

Miroslav Kešelák
Director of Business Services CZ&SK
UniCredit Leasing Slovakia, a.s.