Největší konference partnerů společnosti Microsoft

Naši kolegové Petr a Roman se ve dnech 9. – 11. října 2019 zúčastnili konference Directions EMEA ve Vídni. Jedná se o největší konferenci partnerů společnosti Microsoft, kde se letos setkalo přes 2 300 účastníků z více než 50 zemí.

Konference EMEA 2019
Konference EMEA 2019

Díky konferenci Directions EMEA mají partneři společnosti Microsoft možnost se osobně setkat, sdílet své znalosti, zkušenosti a dozvědět se více o směřování zejména podnikové aplikace Microsoft Dynamics 365 Business Central a dalších produktů Microsoft.  Účastníci konference jsou zástupci různých profesí – od technických expertů přes konzultanty až po obchodní zástupce. Tímto složením je zaručena rozmanitost, která napomáhá při hledání nových příležitostí.

Konference byla plná seminářů a workshopů zaměřených na digitální transformaci, cenovou politiku systému Business Central, jeho nové vývojové prostředí a nástroje usnadňující migraci a nasazení u uživatelů.

Petr Smělý, senior consultant

„Konference byla hodně přínosná zejména v možnosti potkat se s ostatními partnery, se kterými my sami spolupracujeme. Z programu se mi nejvíce líbila panelová diskuse, do které jsme se mohli interaktivně zapojit a zjistit názor na danou problematiku od všech účastníků. Oceňuji i ukázku využití IoT v praxi a velmi mě potěšilo zjištění, že veškeré osvětlení na tak velké události zajišťoval náš zákazník – ROBE lighting s.r.o.“

Roman Slovák, product department manager

„Díky zajímavému programu, jsem získal znalosti, které využijeme k novému vývoji v AL do Microsoft Dynamics 365 Business Central. V návaznosti na to, jsme diskutovali také na téma, jak správně připravit novou metodologii vývoje, kterou bude nutno připravit i u nás ve firmě. Na konferenci jsem si také doplnil znalosti v ladění performance SQL serveru.“