Obhájili jsme nejvyšší status Gold kompetence pro oblast ERP!

Jsme hrdí na to, že jsme předním partnerem společnosti Microsoft a opět jsme obhájili ocenění
Microsoft Gold Partner.

Dosáhli jsme tím nejvyšší úrovně partnerství, která jasně demonstruje vysokou míru kvalifikace a odbornosti našeho týmu v oblastech Microsoft technologií a ERP aplikací postavených na Microsoft Dynamics 365 Business Central, Microsoft Azure, Microsoft Power BI a dalších aplikacích. Tento status je zároveň zárukou kvality, kompetence, dlouholetých zkušeností naší společnosti, která se tímto krokem zařazuje mezi top partnery Microsoft v České republice a na Slovensku.

Svým stávajícím i budoucím zákazníkům tak dokážeme poskytovat inovativní a zároveň osvědčená řešení pro podporu podnikání a tím zvyšovat jejich konkurenční výhodu.

Gold partner Microsoft

Pro získání Gold kompetence jsme museli splnit následující požadavky:

• Poskytnutí zákaznických referencí
• Úspěšné absolvování testů technických dovedností a zkoušek a získání certifikací
• Mít ve svém týmu certifikované odborníky pro práci s Microsoft produkty a technologiemi
• Dosahovat stanoveného obratu při prodeji informačních systémů Microsoft

„Získat ocenění Microsoft Gold Certified Partner se v České republice podaří jen několika softwarovým společnostem. Jsem velice rád, že jsme i letos dosáhli na nejvyšší možný status Gold competency v oblasti Microsoft Dynamics ERP. Znamená to, že máme v našem týmů kvalifikované odborníky, kteří umí náš byznys posouvat dále a společnost díky tomu umí reagovat na náročné požadavky ke splnění této kompetence. Je to pro nás a zejména naše zákazníky výborná zpráva a věřím, že tento vysoký standard obhájíme i v následujících letech.“

Petr Franěk
výkonný ředitel AXIOM PROVIS Int.