Oborová řešení

ZVOLTE SI ŘEŠENÍ, KTERÉ ROZUMÍ VAŠEMU PODNIKÁNÍ

Nehledejte v řešení kompromisy, zvolte si takové, které rozumí Vašemu podnikání. Abyste jej nemuseli hledat dlouho, připravili jsme pro Vás specializovaná oborová řešení, která jsou postavená na standardní podnikové platformě Microsoft Dynamics 365 Business Central a Microsoft Dynamics NAV. Díky neustálým inovacím od společnosti Microsoft a našim dlouholetým zkušenostem s implementacemi Vám dáváme jistotu, že Váš systém bude připravený na všechny potřeby Vašeho podnikání.

FINANČNÍ SLUŽBY

OneCore pro Microsoft Dynamics

Hledáte spolehlivé řešení pro sektor finančních služeb, který bez problémů dokáže pokrýt služby, jako je leasing, půjčky, úvěry, pojištění, fleet a mnoho dalšího? Přesně pro tyto účely jsme pro Vás vyvinuli řešení s celosvětovou dostupností a podporou. Řešení pro obor finančních služeb OneCore jsme postavili na platformě Microsoft Dynamics 365 Business Central s certifikací CfMD (Certified for Microsoft Dynamics) a nepřestáváme jej inovovat, abyste vždy měli jistotu systému na nejvyšší úrovni.

AUTOMOTIVE

incadea.dms

Flexibilní řešení incadea.dms je postavené na platformě Microsoft Dynamics NAV a umožňuje Vám pokrytí všech služeb souvisejících s importem, distribucí nebo servisem osobních i nákladních automobilů a dalších typů vozidel či techniky. Ovšem díky širokým možnostem přizpůsobení je incadea.dms vhodná i pro půjčovny automobilů nebo distributory náhradních dílů.

NAŠE IMPLEMENTACE