OneCore pro Microsoft Dynamics NAV certifikováno společností Microsoft!

Společnost AXIOM PROVIS Int. oznamuje, že její produkt OneCore pro Microsoft Dynamics NAV získal oficiální status společnosti Microsoft – Certified for Microsoft Dynamics NAV 2015 .

OneCore je komplexní řešení pro finanční sektor, které se vztahuje na všechny produkty v odvětví jako je finanční a operativní leasing, půjčky, úvěry, hypotéky, pojištění a mnoho dalších.

Certified for Microsoft Dynamics (CfMD)“ je nejvyšším statusem společnosti Microsoft, jakého mohou její partneři se svými produkty dosáhnout. Získaná certifikace reprezentuje významný krok v rámci zvyšování kvality partnerských oborových řešení.

Řešení, která úspěšně absolvovala všechny nezbytné kroky k získání certifikace, demonstrují kvalitu a kompatibilitu s produkty Microsoft Dynamics. Odborné a nezávislé testování OneCore a jeho propojenosti s Microsoft Dynamics poskytla společnost Lionbridge, přední světový poskytovatel testování softwarových řešení, prostřednictvím své služby VeriTest.

OneCore pro Microsoft Dynamics NAV je uceleným softwarovým řešením, které je plně v souladu s nejnovější verzí informačního systému Microsoft Dynamics NAV 2015. Odborníci ve společnosti AXIOM PROVIS Int. sloučili oborové zkušenosti se znalostmi technologií Microsoft Dynamics získané na základě více než 400 realizovaných implementací po celém světě.

„Naše společnost AXIOM PROVIS Int. se vždy snažila dosáhnout nejlepších výsledků a poskytovat nejlepší produkty pro své zákazníky. Získání certifikace „Certified for Microsoft Dynamics (CfMD) je pro nás odrazem této snahy.“ řekl Petr Franěk, Výkonný ředitel, AXIOM PROVIS Int.