Podnikové řešení Microsoft Dynamics NAV, které vám pomáhá pracovat lépe, rychleji a chytře

Hlavní důvody k nákupu podnikového řešení od Microsoftu: 
  • Je to více než jen ERP (informační podnikové řešení)
  • Umožní vám pracovat rychleji, lépe a chytře
  • Soustředí se na budoucnost, ne na minulost
  • Umožní vám rychle se dostat zpět do pracovního procesu
  • Pracuje stejně jako vy
  • Mění se podle toho, jak pracujete a jak se připojujete
  • Pohání a podporuje růst vašeho podnikání
  • Poskytuje flexibilní model nasazení
  • Snižuje riziko a pohání vaše podnikání

POMÁHÁ VÁM PRACOVAT LÉPE, RYCHLEJI A CHYTŘE

Když se dnes podíváte na nejúspěšnější společnosti, tak si uvědomíte, že všechny mají něco společného: nadšené zaměstnance, kteří jsou angažovaní, plně oddaní úspěchu své společnosti a v práci ze sebe vydávají maximum.

Microsoft Dynamics NAV je inovativní, flexibilní, koncové podnikové řešení, které vašim lidem umožní být více proaktivní a produktivní s využitím přizpůsobitelných pružných nástrojů, které jsou založené na důvěrně známých technologiích Microsoft, se kterými každodenně pracují.

Toto podnikové řešení s sebou také přináší uživatelské rozhraní RoleTailored, které je navrhnuto tak, aby zaměstnancům poskytlo informace a úkoly související přímo s jejich pracovní funkcí, a to vše přímo na hlavní stránce. Toto rozhraní přiděluje úkoly ke klíčovým rolím v rámci vašeho podnikání tak, že zaměstnanci mohou využívat nástroje, které přesně sedí jejich požadavkům a stylům práce. Díky tomu mohou pracovat chytřeji, rychleji a efektivněji než kdy předtím.

Microsoft Dynamics NAV drží rekord v naplňování požadavků zákazníků s více než 350 000 zákazníky a 5 miliardami uživatelů po celém světě. Malým a středně velkým podnikům sloužíme už více než 25 let tím, že máme kladné reference napříč mnoha průmyslovými odvětvími, včetně výroby, distribuce, maloobchodu, veřejného sektoru, služeb atd. Celosvětová síť talentovaných místních partnerů společnosti Microsoft vám dává přístup k hluboké technické znalosti oboru, která vám umožní naplnit vaše konkrétní potřeby.

Příběh zákazníka

Billund Airport je druhé největší letiště v Dánsku. K dosažení rychlejšího a nákladově efektivního provozu chtělo letiště spojit systém finančního a maloobchodního řízení. Bylo to možné díky implementaci Microsoft Dynamics NAV a rozšířením tohoto řešení o maloobchodní řešení, projektovaným partnerem Microsoft Dynamics NAV. Od data spuštění ostrého provozu se letišti znatelně zlepšil přehled o svém podnikání a zvýšil se zisk z o 10 %. Rozhraní Microsoft Dynamics RoleTailored také zároveň přináší rychlou návratnost.

„V našem provozu byla doba návratnosti Microsoft Dynamics NAV s rozhraním RoleTailored kratší než jeden rok. Řešení úzce souvisí s funkcemi jednotlivých zaměstnanců, což nám umožňuje dělat naši práci velmi efektivně.“

Jan Hessellund, Billund Airport