Podnikové řešení od Microsoft Dynamics NAV – více než jen ERP

Na tom, abyste vybudovali váš malý nebo středně velký podnik, jste tvrdě pracovali. Když přijde řada na technologii, která vám pomáhá tento podnik řídit, není na místě dělat kompromisy. Jestliže jste již přerostli váš základní účetní software a snažíte se udržovat při životě již zastaralé řešení nebo vás už jednoduše nebaví platit roční udržovací poplatky dodavateli, který vám poskytuje malou nebo žádnou hodnotu za vaše peníze, tak nyní je ten správný čas učinit další krok a poskytnout vašim zaměstnancům nástroje, které vaše podnikání posunou dopředu.

Pokud hledáte řešení, které se pro váš podnik nejvíce hodí, pravděpodobně narazíte na více dodavatelů nabízejících vhodná řešení. V tomto příspěvku představíme příběh skutečného zákazníka, abychom ukázali, jak vám podobní zákazníci získají vetší kontrolu a přehled nad svým podnikáním, zvýší výnosnost a zajistí růst svého podnikání díky Microsoft Dynamics NAV.

Zde je přehled hlavních důvodů pro nákup řešení od Microsoft.

Hlavní důvody pro nákup podnikového řešení od Microsoftu:
  • Je to více než jen ERP
  • Umožní vám pracovat rychleji, lépe a chytře
  • Soustředí se na budoucnost, ne na minulost
  • Umožní vám rychle se dostat zpět do pracovního procesu
  • Pracuje stejně jako vy
  • Mění se podle toho, jak pracujete a jak se připojujete
  • Pohání a podporuje růst vašeho podnikání
  • Poskytuje flexibilní model nasazení
  • Snižuje riziko a pohání váš business
Více než jen ERP

V průběhu procesu hodnocení dodavatelů technologií a řešení pravděpodobně najdete dlouhý seznam možností, kdy vám spousta z nich pomůže řídit příjmy a výdaje, spravovat vaše zásoby nebo vytvořit rozpočet, což jsou všechno věci, které byste od účetního softwaru očekávali. Při hodnocení těchto možností může být velmi obtížné mezi nimi rozlišit. Brzy ale zjistíte, že podnikové řešení Microsoft je více než jen ERP.

Je to tím, že vize Microsoftu pro podnikové aplikace přesahuje to, co dokáže jednoduché ERP řešení. Vize začíná unikátní kombinací business intelligence, kolaborativních a komunikačních nástrojů ukotvených napříč všemi podnikovými procesy ve vaší firmě. Tato kombinace vytváří proaktivní a produktivní pracovní sílu a přináší řešení, které spojuje vaše zaměstnance. Toto řešení také smazává rozdíly mezi osobními a profesními aplikacemi, což rychleji změní způsob, jakým vy a vaši lidé pracují. Výsledky: větší kontrola nad vaším podnikáním, zvýšená ziskovost, vyšší zaměstnanecká a zákaznická spokojenost a nové příležitosti k rozrůstání vašeho podnikání.

Příběh zákazníka

Urban Ministries Inc. (UMI), která je největším vydavatelem sloužícím Afriko-Americkým spotřebitelům a církvím, chce nahradit stávající zastaralý ERP systém. Přezkoumala všechny potenciální dodavatele a zjistila, že vlastnosti, které hledá, jsou standardními vlastnostmi řešení Microsoft Dynamics. UMI nasadila Microsoft Dynamics CRM a Microsoft Dynamics GP. V současné době má společnost díky integrovaným řešením vynikající provozní efektivitu a generuje značné úspory. Posílila se včasnost dopravy zákazníkům a společnost je nyní schopna zaměřit se na zákaznické segmenty s příslušným obsahem. V pozici důvěryhodného poskytovatele služeb je UMI nyní v mnohem lepší pozici, aby pomohla svým obchodním partnerům dostat se ke spotřebitelům s vlastními nabídkami a zároveň zůstala leaderem ve svém odvětví v rámci celého světa.

„Dodavatele a technologie jsme zkoumali velmi důkladně. Řešení Microsoft Dynamics nám nabídlo takové nástroje, které nám pomohou efektivně a elegantně vyřešit naše problémy.“

C. Jeffrey Wright, CEO, UMI