Poimplementační podpora

Poimplementační podpora Microsoft Dynamics NAV

Chcete-li pomoci dosáhnout svých cílů, náše společnost je partnerem, který poskytuje vysoce kvalitní zákaznickou podporu informačních systémů Microsoft Dynamics NAV, Microsoft Dynamics 365 Business Central a Microsoft Dynamics CRM.

Poimplementační podpora a její kvalita je stejně tak důležitá jako samotný informační systém. Začněte spolupracovat s naší společností a my vám budeme pomáhat na každém kroku vaší cesty.
Poskytujeme balíček služeb zajišťující podporu během celého životního cyklu informačního systému:

Naši konzultanti jsou 100% zaměřeni na informační systémy Microsoft Dynamics NAV, Microsoft Dynamics 365 Business Central a technologické platformy společnosti Microsoft. Máme specifické znalosti a dovednosti potřebné k tomu, aby váš informační systém běžel hladce, a tím přispíváme produktivitě a efektivitě vaší organizace.

Našim zákazníkům ze specifických odvětví nabízíme specializované týmy konzultantů a analytiků, kteří mají znalosti daných oborů a jsou schopni využít nejlepších postupů.

Potřebujete proškolit Vaše zaměstnance v jednotlivých oblastech systému  Microsoft Dynamics 365 Business Central či Microsoft Dynamics NAV? Nebo se chcete zdokonalit a dozvědět se nové poznatky?

HODNOCENÍ SPOKOJENOSTI S ŘEŠENÍM ZÁKAZNICKÝCH POŽADAVKŮ

Pro zvýšení kvality našich servisních služeb mají zákazníci možnost vyjádřit svoji spokojenost s řešením jednotlivých požadavků.

Zpětné vazby našich zákazníků si ceníme a pravidelně vyhodnocujeme její výsledky. Snažíme se, abychom dosáhli co nejvyššího počtu hodnocení a aby byli naši zákazníci spokojení.

Vyberte další služby:

Podpora i po implementaci?

Pokud se chcete dozvědět více o podpoře, kterou poskytujeme svým zákazníkům, napište nám a my vám to rádi řekneme: