Služby

VAŠE PODNIKÁNÍ. NAŠE STAROST.

Spolehlivý partner tady není jen, když vše jde jednoduše. Spolehlivý partner je tu hlavně, když je ho potřeba. Proto se Vám snažíme dávat více než jen řešení a stojíme při Vás od samotného návrhu a vývoje řešení, přes implementaci až po poimplementační podporu. S námi máte jistotu, že každou životní fázi řešení zvládnete bez vrásek a starostí.

NAŠE SLUŽBY ZAHRNUJÍ:


Implementace

Implementace vybraného řešení na míru Vaší společnosti. Při každém projektu postupujeme využíváme metodologie Microsoft SureStep, díky které se nám daří minimalizovat možná rizika.


Mezinárodní implementace

Máme řadu zkušeností s mezinárodními projekty. Vytvoříme pro Vás globální šablonu, díky které se mezinárodní implementace stává jednoduchým procesem.


Poimplementační podpora

Chcete-li pomoci dosáhnout svých cílů, naše společnost je partnerem, který poskytuje vysoce kvalitní zákaznickou podporu informačních systémů. A to i po implementaci.


Zákaznický vývoj

Realizujeme zákaznický vývoj pro všechny naše zákazníky, kteří využívají podnikový informační systém Microsoft Dynamics 365 Business Central a Microsoft Dynamics NAV, abychom podpořili jedinečné procesy jejich podnikání.


Financování

Pokud hledáte cestu k financování vašeho projektu implementace informačního systému, naše společnost vám pomůže připravit individuální kalkulaci přesně podle vašich potřeb.


Podpora produktů

Vycházíme vstříc náročným cílům a požadavkům našich klientů, a tím se snažíme o maximální přidanou hodnotu z doručených služeb a poskytnuté podpory. Podívejte se, co v rámci podpory získáte.


NAŠE IMPLEMENTACE