Reference – Implementace informačního systému

Dá se toho říct hodně, ale pouze slova nestačí, důležité jsou činy. Proto se už dál nebudeme chválit a raději Vám ukážeme malou ukázku naší práce a jakou hodnotu našim zákazníkům přinesla.

UniCredit Leasing, a.s.

Ze 14 na 3? Ano, přesně takovou redukci systémů jsme provedli v rámci společnosti UniCredit Leasing, a.s.. Asi si sami dokážete představit, jaký vliv mělo toto snížení používaných systémů na přehlednost a správu celé infrastruktury. Sjednocení technologické platformy mělo navíc i pozitivní vliv na stabilitu, a hlavně bezpečnost nového řešení. Více o našem řešení zde.

Logo UniCredit Fleet Management

UniCredit Fleet Management, s.r.o.

Nestává se to každý den, a proto jsme na to pyšní! Naše společnost AXIOM PROVIS Int. byla zvolena jako partner skupiny UniCredit Group pro Českou a Slovenskou republiku. Recept na tento úspěch je jednoduchý, být spolehlivý partner, který prokazuje svoji odbornost v rámci implementací Microsoft Dynamics NAV, kdykoliv je to potřeba. Navíc se nám díky vlastnímu řešení OneCore pro finanční a leasingové služby podařilo přenést téměř celou agendu na jedinou platformu. Více o našem řešení zde.

PB Finančné služby a.s.

Za 6 měsíců zcela nová implementace Microsoft Dynamics NAV společně s vlastním řešením OneCore pro finanční a leasingové služby? Tak přesně takto probíhala spolupráce se společností PB Finančné služby a.s.. A nebylo to jen o implementaci… Díky naší Bratislavské pobočce jsme byli zákazníkovi nablízku pokaždé, když nás bylo potřeba, a to od zaškolení uživatelů, nastavení procesů, po nastavení šablon a jiných provozních záležitostí. Jednoduše byli jsme u toho od začátku až do konce. Více o našem řešení zde.

ROBE show lighting s.r.o.

Zhasnout, rozsvítit… Tak takto snadné to se špičkovou osvětlovací technikou není a společnost ROBE show lighting s.r.o. o tom ví své. Proto, když bylo potřeba špičkové řešení a sjednocení dvou systémů do jediného, obrátila se společnost ROBE show lighting s.r.o. na nás. Spojením informačního systému Microsoft Dynamics NAV a sběru dat OKdata se nám společně podařilo integrovat 2 systémy do jediného řešení, které přináší vyšší transparentnost systému a zároveň posunuje zákaznický servis na mnohem vyšší úroveň. Více o našem řešení zde.

Harley-Davidson Praha

Harley Davidson… to jméno zná snad každý a pro nás byla radost vyvíjet řešení přímo na míru u zákazníka, který je legendou. A požadavků opravdu nebylo málo. Systém, který dokáže pokrýt všechny procesy v rámci dealerství, zvládne zavedení vlastního bonusového a servisního programu, umožní kontrolu efektivity servis mnohé další funkcionality. Díky produktům Microsoft Dynamics NAV a Microsoft Dynamics CRM jsme vše zvládli na jedničku. Však posuďte sami. Více o našem řešení zde.

Caterpillar Financial Services ČR, s.r.o.

Jak vypadá řešení, když máte zákazníka velkého jako je Caterpillar? Nejedná se o nic snadného, a právě v těchto okamžicích přichází ke slovu vysoká odbornost a vlastní produkty. Pro všechny agendy jsme zavedli jednotné řešení na platformě Microsoft Dynamics NAV a právě tento krok nám umožnil použít pro pokrytí celého spektra v rámci vertikálního řešení vlastní produkt OneCore pro finanční a leasingové služby. Více o našem řešení zde.

Medi-Globe s.r.o.

Řešení přináší možnost vkládání dat o skladových operacích v prostorách skladu i mimo, řízení skladových pohybů s ohledem na šarže a expirace, automatizované stanovení místa pro zaskladnění nebo vyskladňování, zvýšení kontroly skladové manipulace porovnání s objednávkami materiálu a expedičními dodacími listy apod.

Selecta AS

Sjednocení systémů u všech poboček skupiny je pro správu vždy přehlednější… Za tím si stojíme a myslí si to i ve společnosti Selecta AS, proto se na nás obrátili s požadavkem na sjednocení informačního systému v rámci globální skupiny. Díky vyvinutí špičkového řešení s názvem Global Selecta Template se nám podařilo tento požadavek splnit, a navíc výrazně urychlit implementace Microsoft Dynamics NAV v dalších zemích. Více o našem řešení zde.

Vitakraft Chovex s.r.o.

Chcete posunout svoji výrobu blíže k potřebám zákazníků? Efektivněji řídit podnikové procesy, které Vám napomohou ke splnění strategických cílů? V tom případě jste na to podobně jako byla společnost Vitakraft Chovex s.r.o., ovšem je už tyto záležitosti netrápí. Přizpůsobením informačního systému Microsoft Dynamics NAV společně s přidáním off-line aplikace Objednávky pro potřeby obchodních zástupců, dokázalo přinést požadované funkce i přehledy, které usnadnili a zefektivnili práci všech pracovníků společnosti. Více o našem řešení zde.

Leasing Slovenskej Sporiteľne

Implementované podnikové řešení plně podporuje obchodní a leasingové procesy, které jsou pokryty vertikálním leasingovým řešením OneCore. To zde zajišťuje a zpracovává všechny poskytované služby související s předměty leasingu jako například financování, pojištění, řešení pojistných událostí, záruční i pozáruční servis, dálniční známky apod.

Rosteme společně s našimi zákazníky

Více referencí?

Napište nám a my Vám představíme více případových studií podobných Vašemu podnikání: