Reference | Selecta AS

← Zpět

IMPLEMENTACE PODNIKOVÉHO INFORMAČNÍHO SYSTÉMU MICROSOFT DYNAMICS NAV VE SPOLEČNOSTI SELECTA AS

AXIOM PROVIS Int. se stal globálním partnerem Selecta skupinu a dokončil implementaci Microsoft Dynamics NAV(dříve Navision) v České a Slovenské republice.Selecta AS, jako největší evropský provozovatel vendingových služeb, působící ve 21 zemích světa s počtem 250 provozoven a 4 500 zaměstnanců se rozhodla sjednotit informační podnikový systém v rámci celé skupiny.

AXIOM PROVIS Int. převzal implementaci po jiném z Microsoft partnerů, stal se tak globálním partnerem pro celou Selecta skupinu a dokončil implementaci v České a Slovenské republice. Současně byl také naplněn jeden z důležitých rozvojových cílů a to vytvoření tzv. Global Selecta Templatem (GST). Tento jednotný vzor implementace byl následně úspěšně použit při implementaci Selecta Finsko, kterou jako globální partner AXIOM PROVIS Int. zaštiťoval.

Řešení Microsoft Dynamics NAV je koncipované jako modulární, kompletně propojený systém. Tento systém je lehce přizpůsobitelný požadavkům zákazníka, snadno se ovládá a spravuje. Svým otevřeným rozhraním a rozsáhlou aplikační funkčností Microsoft Dynamics NAV umožňuje výrazně zkrátit rozhodovací procesy. Všechny moduly a aplikace (finance, nákup, prodej apod.) jsou součástí jedné databáze a jsou plně provázané jednotným účetnictvím, proto nemůže v žádném případě dojít k jakékoliv duplicitě dat v systému.

Společnost AXIOM PROVIS Int. se tak stala globálním partnerem pro celou skupiny Selecta, ve které bylo zavedeno Global Selecta Template (GST).

Přínosy:
  • Sjednocení informačního podnikového systému v rámci skupiny Selecta
  • Získání globálního partnera
  • Sestavení Global Selecta Template, který výrazně zjednodušuje a urychluje implementace v dalších společnostech a zemích, kde Selecta působí