Reference | UniCredit Leasing Slovakia

← Zpět

IMPLEMENTACE MICROSOFT DYNAMICS NAV A ONECORE, VERTIKÁLNÍHO LEASINGOVÉHO ŘEŠENÍ VE SPOLEČNOSTI UNICREDIT LEASING SLOVAKIA, A.S.

Implementace Microsoft Dynamics NAV a OneCore, oborového řešení pro oblast finančních služeb ve společnosti UniCredit Leasing Slovakia a.s.
UniCredit Leasing Slovakia, a.s. je leasingovou společností, která aktivně působí na slovenském trhu od roku 1996 and je součástí finanční skupiny UniCredit Group. Je jedním z předních hráčů na domácím trhu, stabilně umísťovaným v rámci vrcholných pozic už několik let. Dnes se může spolehnout na tým leasingových profesionálů s odbornými znalostmi domácího finančního trhu, s podporou jedné z největších mezinárodních finančních sítí v Evropě. S cílem zpřístupnit svoje produkty a služby blíže k zákazníkům, společnost UniCredit Leasing Slovakia zřídila síť 13 obchodních míst po celém Slovensku, a to v Bratislavě, Bánské Bystrici, Dunajské Středě, Komárně, Košicích, Nitře, Popradě, Prešově, Prievidzi, Rožňavě, Trenčíně, Trnavě a Žilině.

Činnost společnosti UniCredit Leasing Slovakia, a.s. je soustředěná do následujících oblastí:
  • Leasing osobních a užitkových automobilů
  • Leasing strojů a zařízení
  • Leasing dopravní techniky
  • Leasing nemovitostí
  • Operativní leasing prostřednictvím dceřiné společnosti UniCredit FleetManagement, s.r.o.
  • Sprostředkování pojištění prostřednictvím dceřiné společnosti UniCredit Broker, s.r.o.

Ve výběrovém řízení mezi jak domácími, tak zahraničními společnostmi, vyhrála společnost AXIOM PROVIS Int. a úspěšně implementovala informační podnikový systém a leasingové řešení. Celá implementace byla hotová v době 2 let a vyústila v konsolidaci 15 různých systémů do pouze 3 stávajících softwarových řešení – vertikální leasingové řešení OneCore (napojené na Microsoft Dynamics NAV), Microsoft Dynamics CRM a Microsoft SharePoint. Toto řešení, které je 100% kompatibilní s IFRS a Basel II požadavky, podporuje 130 uživatelů a více než 100 000 smluv a je považováno za nadstandardní řešení v rámci konkurenčního slovenského trhu.

„Na začátku jsme zvažovali několik produktů, ale výsledné řešení implementovat Microsoft Dynamics produkty and certifikované leasingové řešení OneCore pro Microsoft Dynamics NAV byla ta nejlepší volba. Získali jsme plně integrované řešení, pokrývající celou oblast podnikání. Naše procesy se staly efektivnějšími a transparentnějšími díky snížení počtu systému, které jsme museli spravovat.“

Jan Grujbár, COO, UniCredit Leasing Slovakia, a.s.

Pro více informací o zákazníkovi AXIOM PROVIS Int. navštivte webové stránky UniCredit Leasing, a.s.