Řízení dodavatelského řetězce

Řízení dodavatelského řetězce v Microsoft Dynamics NAV

Řízení dodavatelského řetězce: Prodej a pohledávky Microsoft Dynamics NAVProdej a pohledávky

Umožňuje nastavit více adres příjemců pro zákazníky, kteří mají kromě hlavní firemní adresy také více než jedno místo, na které lze objednávku expedovat. Tato další místa pak může vybrat zpracovatel objednávek při vytváření prodejní objednávky nebo faktury. Řízením dodavatelského řetězce můžete nastavovat a spravovat základní pohledávky, kalendáře, ceny kampaní, slíbené zakázky, prodejní faktury, přepravce a další.

Řízení dodavatelského řetězce: Prodejní daň Microsoft Dynamics NAVProdejní daň

S touto granulí můžete prodejní daň vypočítat a nastavit jednotlivé daňové oblasti pro každého zákazníka a dodavatele. Také vám umožní spočítat spotřební daň. Prodejní daň lze rovněž vypočítat z řádků finančního deníku.

Řízení dodavatelského řetězce: Nákupy a závazky Microsoft Dynamics NAVNákup a závazky

Umožňuje nastavit a udržovat tabulku dodavatelů, zaúčtovávat nákupní transakce do deníků a spravovat závazky. Zahrnuje tabulku prodejců a umožňuje generovat položky dodavatele pomocí finančních deníků. S granulí nákupů a závazků hravě zvládnete zpracování nákupních faktur, slevy, správu objednávek nákupních vratek a správu požadavků.

Zásoby

Řízení dodavatelského řetězce: Zásoby Microsoft Dynamics NAVTato granule umožňuje nastavit zboží, které máte ve svých skladových zásobách a zadat k nim měrné jednotky, metodu ocenění, účetní skupinu zboží, jednotkové náklady a další vlastnosti. Můžete zaúčtovat transakce zboží, například prodej, nákup, záporné a kladné úpravy z deníku zboží. Zjednodušte si správu inventury, rozpočtu zboží a jejich poplatky, vyskladnění a zaskladnění a další.

Řízení dodavatelského řetězce: Správce skladu Microsoft Dynamics NAVSprávce skladu

Díky správci skladu budete mít přesné údaje o svých datech, a to i v hektickém prostředí. Automatizovaný systém podporuje některé z pracovních postupů v systémech správce skladů, které umožňují automatizaci skladu. Snadno si nastavte přihrádky nebo interně vyskladňujte a zaskladňujte.

Máte dotazy nebo chcete více informací ohledně Microsoft Dynamics NAV a jeho implementaci? Napište nám: