Mzdy, personalistika a řízení lidských zdrojů

Pro zpracování personální a mzdové agendy s on-line nebo off-line propojením do Vašeho Microsoft Dynamics NAV doporučujeme řešení PERM 3 od společnosti Kvasar s.r.o.

Mzdy, personalistika a řízení lidských zdrojů v Microsoft Dynamics NAV

Řízení lidských zdrojůŘízení lidských zdrojů v Microsoft Dynamics NAV

Tento modul, který je součástí Microsoft Dynamics NAV, umožňuje efektivně spravovat lidské zdroje vaší společnosti. Můžete seskupovat a sledovat důležité informace o zaměstnancích a tyto údaje uspořádat podle různých kritérií, jako jsou zkušenosti, dovednosti, vzdělání, školení apod. Můžete ukládat osobní informace, sledovat volná pracovní místa ve vaší organizace a extrahovat seznam kandidátů na tyto pozice.

Mzdy, personalistika a řízení lidských zdrojů

kvasar logoPro zpracování personální a mzdové agendy s on-line nebo off-line propojením do Vašeho Microsoft Dynamics NAV doporučujeme řešení PERM 3 od společnosti Kvasar s.r.o. 

Tento mzdový a personální systém umožňuje spolehlivě zpracovat mzdy časové, měsíční i úkolové vždy dle aktuálně platné legislativy České republiky a Slovenska. Samozřejmostí je možnost online komunikace s portálem veřejné správy, tvorba formulářů pro komunikaci s úřady, automatické rozesílání dokumentů e-mailem a nově i vyhledávání v insolvenčním rejstříku. Kvalifikovaný implementační tým zprovozní a přizpůsobí program přímo na míru vaší organizace, navrhne převod dat z vašeho stávajícího mzdového programu, zajistí optimální průběh duplicitního zpracování a dohled nad první ostrou mzdovou uzávěrkou.

Nadstavbou systému PERM je webový klient PermWeb , který umožňuje zpřístupnění dat systému PERM širokému spektru uživatelů. Jako webový klient je předurčen pro práci manažerům, případně všem zaměstnancům. Data systému PERM jsou dostupná uživatelům okamžitě prostřednictvím zabezpečeného přihlášení v běžném internetovém prohlížeči.  PermWeb je modulární a jednolivým skupinám uživatelů je možné zpřístupnit přehledně konkrétní funkcionality. Není třeba žadné instalace na uživatelských stanicích, uživatelé se mohou odkudkoli přihlásit do svého profilu, jehož ovládání je velice intuitivní. Kromě vlastní prezentace dat umožňuje editaci vybraných údajů, podávání žádostí a schvalovací proces (workflow). Pro komunikaci s Microsoft Dynamics NAV máme, dle verze, vyvinuto komunikační rozhraní na bázi souborů (off-line komunikace) nebo webservices (on-line komunikace).

Více o Microsoft Dynamics NAV?

Máte dotazy nebo chcete více informací ohledně Microsoft Dynamics NAV a jeho implementaci? Napište nám: