Společnost DyCom Group implementovala novou verzi incadea.dms 7.2

Společnost DyCom Group se rozhodla implementovat nejnovější verzi systému incadea.dms 7.2. pro prodejce, servis vozidel a motocyklů BMW, který firma používá již několik let.

Kromě technologického pokroku, bylo hlavním motivem upgrade systému zefektivnění a zrychlení interních procesů spolu s možností detailního sledováním ekonomického vývoje společnosti. Nový modul CRM v incadea.dms 7.2 má společnosti přinést užší vazbu na zákazníka a zvýšit profibilitu. Tím se také společnosti otevírají nové možnosti využívání systému.

DyCom incadea.dms

Jsme první VAR partner společnosti incadea GmbH, který tuto verzi implementoval u zákazníka BMW, a proto je DyCom první dealer v Evropě, který využívá verzi Incadea.dms 7.2 v produkčním prostředí.

Díky spolupráci obou týmů, jak na straně společnosti DyCom Group, tak na straně AXIOM PROVIS Int., proběhla implementace v řádném termínu a Go-Live systému bylo spuštěno 16.9.2019.

Společnost DyCom Group byla založena v roce 2003 jako jediné oficiální zastoupení značky BMW v Karlovarském kraji. Za uplynulá léta si vybudovala postavení silného, kvalitního a spolehlivého partnera pro vše, co souvisí s automobily a motocykly BMW. Filozofií společnosti je poskytovat všem zákazníkům služby té nejvyšší kvality.