Společnost Güdel a.s. používá Microsoft Dynamics 365 Business Central

Úspěšně jsme dokončili upgrade systému Microsoft Dynamics 365 Business Central v16 v prostředí Microsoft Azure ve společnosti Güdel a.s. . Systém byl spuštěn do ostrého provozu 13.7.2020.

I když se v rámci řešení velmi blížíme ke standardu, musíme vyzdvednout jedno důležité specifikum. Naprosto celý projekt byl realizován ON-LINE. Nejen díky COVID-19, ale i díky jasné a konstruktivní oboustranné komunikaci proběhlo vše vzdáleně. Projekt byl plněn v rámci dohodnutých termínů a zákazník byl s průběhem projektu velmi spokojen.

Logo Gudel

Společnost Güdel a.s. je dceřinou společností švýcarské firmy Güdel Group, globálního výrobce produktů pro robotickou automatizaci, poskytovatele systémových řešení a servisu. Güdel dodává modulové lineární systémy, pojezdové dráhy pro roboty, portálové roboty a průmyslové komponenty pro OEM, systémové integrátory a výrobce strojů mj. v automobilovém a leteckém průmyslu, logistice, těžkém průmyslu či energetice.
Güdel a.s. je lokální pobočkou pro Českou republiku a Slovensko se sídlem v Brně, která svým zákazníkům zajišťuje technickou podporu a zákaznický servis.