Spouštíme nový web řešení OneCore

Pracujete v oblasti finančních a leasingových služeb?

Zajímáte se o inovativní softwarová řešení?

Pokud ano, tak to by Vám určitě neměly uniknout nové webové stránky našich řešení pro finanční a leasingové služby OneCore!

Tyto nové webové stránky Vás přehledně provedou všemi informacemi, které hledáte a současně Vám ukážou významné všechny výhody jednotlivých produktů a modulů OneCore.

A co konkrétně můžete na novém webu najít?

Na to je velmi jednoduchá odpověď – prostě vše důležité od základních informací, mezi které patří výčet oborů, kde je OneCore jako doma, až po detailní přehledová videa, která Vás jednotlivými řešeními a moduly provedou a názorně ukážou funkcionality na reálných příkladech. Velkým pomocníkem Vám může být i jednoduché dohledání požadovaných funkcionalit v rámci přehledového schématu, které ukazuje pokrytí jednotlivých řešení OneCore od „front-endu“ do poslední funkcionality „back-endu“.

Pokud se Vám nepovede najít právě to, co zrovna potřebujete, určitě nezoufejte. Obraťte se přímo na nás prostřednictvím některého z celé řady formulářů nebo nám přímo zavolejte.

My v AXIOM PROVIS Int. jsme tady vždy pro Vás, jsme tady od toho, abychom Vám byli vždy nablízku, proto nás bez obav kdykoliv kontaktujte, rádi pomůžeme.

Těšíme se na splupráci!