Spustili jsme novou verzi incadea.dms 7.2 ve společnosti Auto Palace Bratislava

Společnost Auto Palace Bratislava se stala dalším dealerem v síti BMW, který se rozhodl pro implementaci nejnovější verze systému incadea.dms 7.2. pro prodej a servis automobilů.

Součástí implementace byla kompletní migrace historických dat společnosti, sjednocení účetní osnovy s účetní osnovou používanou v rámci celé skupiny Auto Palace a také zavedení logiky dimenzí, které nová incadea.dms 7.2 podporuje.

Kromě technologického pokroku, bylo hlavním motivem implementace systému konsolidovat a zrychlit interní procesy spolu s možností detailního sledováním ekonomického vývoje společnosti.

Díky spolupráci obou týmů, jak na straně společnosti Auto Palace Bratislava, tak na straně AXIOM PROVIS Int., proběhla implementace v řádném termínu a Go-Live systému incadea.dms 7.2 bylo spuštěno dne 9.3.2020.

Tým AXIOM PROVIS
Logo Auto Palace Bratislava

Auto Palace patří k největším prodejcům prémiových značiek BMW a MINI a značek Mitsubishi a Mazda na Slovensku. Je součástí holandské společnosti AutoBinck založené v roce 1907 v Haagu – jedné z nejstarších automobilových společností na světě. Autobinck je zastoupený na 8 trzích Evropy.