Strategický plán AXIOM PROVIS Int. 2019-2021

Konec roku se blíží, proto jsme se opět sjeli ze všech poboček do Zlína, abychom společně vyhodnotili události posledních měsíců a plnění firemního strategického plánu 2019-2021.

Mezi hlavní body prezentace rozhodně patřilo získání certifikace ISO 27001, na které jsme patřičně hrdí a děkujeme kolegům Katce a Jardovi za odvedený kus práce. Tímto krokem jsme se zavázali k vyhlášení politiky bezpečnosti informací, jejíž zásady a cíle si můžete přečíst ZDE.

Strategický plán AXIOM PROVIS Int.
Strategický plán AXIOM PROVIS

Usilovně pracujeme i na certifikacích našich zaměstnanců, momentálně 4 z 10 plánovaných probíhají nebo už jsou ukončeny. Jelikož pevně věříme, že i díky nim zajistíme vysokou úroveň odborných znalostí zaměstnanců, další zkoušky nás čekají i v průběhu následujícího roku. V návaznosti na interní vzdělávání probíhají také školení zaměřená na Microsoft Dynamics 365 Business Central. Některé z našich tréninků nahráváme a zpřístupňujeme i pro Vás, proto se určitě podívejte na online kurzy na našem vzdělávacím portále.

V neposlední řadě nám byl představen plán nového modelu pro řízení projektů, který bude kombinovat Waterfall a Agilní metodologii, abychom zajistili větší pružnost při implementaci.

Celý den jsme ukončili na Vánočním večírku, který se tentokrát nesl v květinovém stylu. Ještě jednou děkujeme všem kolegům, kteří se podílí na jednotlivých projektech a snaží se naši firmu posunout dál. Upřímně doufáme, že veškeré interní kroky a reakce na probíhající digitální transformaci pomůžou k větší spokojenosti Vás, našich zákazníků a partnerů.

Setkání AXIOM PROVIS Int.
Setkání AXIOM PROVIS Int.