Virtuální akademie Microsoft Dynamics CRM

Pokud chcete porozumět konceptu Microsoft Dynamics CRM, tak jste na správném místě! Tento kurz vám ukáže vše, co potřebujete znát navigaci, účtech, kontaktech, aktivitách v rámci systému, obchodních a marketingových procesech a importech a exportech dat. Kurz také pokrývá oblast vytváření základních tabulek nebo používání hlavního panelu a informací, které můžete potřebovat k analýze dat ze systému Microsoft Dynamics CRM.

Úvod – Course Introduction and Microsoft Dynamics CRM overview

Úvod – Course Introduction and Microsoft Dynamics CRM overview
Získejte základní přehled o systému Microsoft Dynamics CRM a agendě celého kurzu. Poslechněte si představení obsažených funkcionalit, rozšiřujících nastavení, formulářů, políček, procházení a tvorby záznamů a celý model systému určeného pro správu a řízení vztahů se zákazníky.

Práce a možnosti systému – Working with Microsoft Dynamics CRM

Prozkoumejte možnosti Microsoft Dynamics CRM více do hloubky. Spolu s odborným konzultantem si projděte přehled všech modulů, rozdíl mezi kontakty a zákaznickými účty (a jejich vzájemný vztah) a také veškeré aktivity spojené se správou těchto kontaktů. V neposlední řadě se můžete blíže seznámit s importem dat a jejich správou.

Procesy a postupy – Processes and Scenarios

Poslechněte si o jednotlivých procesech v Microsoft Dynamics CRM a jejich funkcích. Objevte postupy práce třech hlavních oblastí: prodej, řízení vztahů se zákazníky a marketing.

Práce s daty a shrnutí probraných témat – Working with Data and Course Review

Získejte detaily o práci s daty a možnostech, jaké vám Microsoft Dynamics CRM při práci uvnitř systému nabízí. Tento modul pokrývá hledání a filtrování, rozšířené vyhledávání, ukládání výsledků hledání, export dat, tvorbu a správu reportů, tabulek, cílů a jednotlivých panelů. Na konci tohoto kurzu získáte přehled o všech probraných tématech díky krátkému shrnutí přednášejícího.

Máte dotazy nebo chcete více informací ohledně Microsoft Dynamics NAV a jeho implementaci? Napište nám: